Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Türkiye'de Kredili Satılık Emlaklar | İnşaat Firmasından Kredili Emlaklar

Neden Türkiye’de Emlak Almalıyım?

- Coğrafi yapısı ve iklimi,
- Kültürel ve sosyal olanakları,
- Ekonomik potansiyeli,
- Düşük maliyetli yaşam koşulları,
- Ulaşım, eğitim, sağlık alanlarında gelişkin bir altyapıya sahip olması,
- Avrupa ülkelerine kıyasla düşük emlak fiyatları,
- Düşük faizli konut kredileri ve inşaat şirketlerinin sunduğu kredi olanakları, Türkiye’de emlak satın almanız için yeterli sebeplerdir.

Türkiye, ekonomisi ve yaşam standartları ile hem yaşam hemde yatırım için, diğer dünya ülkelerine göre daha elverişlidir. Satılık emlak Türkiye’de her zaman tercih edilen bir yatırım seçeneği olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Türkiye gayrimenkul ve turizm sektöründe modernize olma konusunda hızla gelişmektedir. Türkiye’ye gelen turistlerin çoğu buraya bir daha geldiğinde kendi evlerinde konforlu bir şekilde yaşayabilmek veya istediğinde kiralayıp, gelir elde edebilmek için mülk sahibi oluyor. Artan talebe bağlı olarak Türkiye'de emlak fiyatları, artış yönünde ciddi bir potansiyel taşımaktadır.

Türkiye'de Kredili Satılık Emlaklar

Gayrimenkule yapılan bir yatırımın hiçbir zaman değer kaybetme riskinin olmaması bir yana, Türkiye’de satılık dairelerin günden güne değer artışı gözlemlenmektedir.

Türkiye’de Kredili Satılık Emlaklar

Türkiye, banka kredileri ve taksit olanakları ile, yatırımların en yoğun olduğu ülkelerden biridir. Günümüzde, halihazırda ödeme planı ile Türkiye’de apartman dairesi satın almak isteyen yatırımcı sayısı çok fazladır. Türkiye’de gayrimenkul sahibi olmanız için 2 tür kredi seçeneğiniz bulunmaktadır. Bankaların yanı sıra, inşaat firmaları da hem Türk vatandaşları hem de diğer ülke vatandaşları için kredi olanakları sunmaktadır. Türkiye’de birçok konut kredisi seçeneği bulunmaktadır. Her geçen gün güncellenen yasalar ile kredi almak daha da kolaylaşıyor. Hatta, Türkiye’de taksitle emlak veya sahibinden kredili ev satışı 2016’da daha kolay hale geldi. Bu fırsatların 2017 ve 2018 yıllarında da devam edeceği ve daha çok gelişeceği düşünülüyor.

Endişelenmenize gerek yok! Antalya Property bu kredileri nasıl kullanmanız gerektiği konusunda size yardım edecek! Eğer siz de bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız Türkiye’nin en çok gelişen bölgeleri olan Alanya, Antalya ve İstanbul’da kredili satılık emlak ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

1. İnşaat Şirketinden Kredi ve Avantajları

- İlk 1 yıl için sıfır faizli kredi alabilirsiniz.
- 1 yıldan sonra faiz oranı, banka faiz oranlarından daha düşüktür.
- Kredi belgeleri gerekli değildir. Hatta kredi maliyeti ve banka ücreti de yoktur.
- %50 ön ödeme ile istediğiniz zaman daireye yerleşebilir, %70 ödeme ile de tapuyu alabilirsiniz.

Eğer Türkiye gayrimenkul ilanları arasından inşaat firmasından kredi ile gayrimenkul almak istiyorsanız, Antalya Property doğru adres. Çünkü biz, güvenilir ve tanıdık inşaat firmaları ile çalışıyoruz.

Örnek bir ödeme planı ile kredili daire alma süreci;

Genellikle kredili daire satın almak için ön ödeme miktarı %30 ve %50 arasıdır. 60.000 €’ya bir emlak alacağınızı varsayalım. Satış fiyatının %50’sini ödedikten sonra, geri kalanını minimum 12, maximum ise 60 aylık bir süre içerisinde faizsiz bir şekilde ödeyebilirsiniz. Buna göre, ilk olarak 30.000€ ödedikten sonra, geri kalanı 30.000€’yu 1 yıl içinde faizsiz 2.500€ olarak ödeyeceksiniz. 1 yıldan sonraki faiz oranları ise inşaat firmaasına göre değişmektedir.

Antalya Property web sitesinde, taksitli Türkiye villaları ve daireler gibi birçok seçeneği bulabilirsiniz. Antalya’da taksitli konut sahibi olarak, müstakil bir hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız, Antalya’da kredili satılık emlaklarımızı gözden geçirebilirsiniz!

2. Mortgage (Konut Kredisi)

Antalya Property’nin güvenilir ve profesyonel ekibi ile kolaylıkla konut kredisi alabilir ve Türkiye’de satılık konutlara taksitle sahip olabilirsiniz. Uzman danışmalarımız, portföy gezdirme, satın alma ve taşınmaya kadar her anınızda yanınızda olacak.

Mortgage (Konut Kredisi) Başvurusu için Gereken Belgeler

Kişisel;

- Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport)
- İkametgah belgesi
- Maaş bordrosu veya serbest meslek sahipleri için vergi levhası

Alınacak konuta ilişkin;

- Kat İrtifakı Tapusu ve Yapı Kullanım İzin Belgesi ya da Kat İrtifaki Tapusu ve İnşaat Ruhsatının Fotokopileri

Mali bilgiler;

- Otomobil marka ve yılı
- Taşınmaz mülk listesi
- Gelir (maaş, kira, faiz vb.)
- Gider (aylık net gider)
- Diğer bankadaki hesaplarınız

Eğer bu belgeler hazırlarsanız ve alınacak mülk bedelinin %20 - %25 gibi miktarını peşinat olarak öderseniz, bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Peşinat, konut fiyatlarının düşmesi ve sizin geri ödeme zorluğu yaşamanız durumunda bankanın teminatıdır. Ön onay 2-3gün içinde bankadan gelecektir. Ön onay geldikten sonra banka, gayrimenkul için ekspertiz göndererek, satın alınacak mülkün değer tespitini yaptırır. Bu araştırmada mülkün satışına engel ya da teminat alınmasına engel bir durum var mı buna bakılır. Konut üzerinde haciz, ipotek vs. varsa bu rapora olumsuz yansır. Ekspertiz tarafından rapor hazırlandıktan sonra, rapor bankaya gönderilir. Rapor neticesinde, banka kredi kararını verir. Banka kredisi onaylandıktan sonra alıcı ve satıcının tüm evrakları tamamlanarak, tapu başvurusu yapılır.

Kredi çekmek zor gibi görünse de, Türkiye’de satılık ev sahibi kolaydır. Sadece sabır ve zahmet gerektirmektedir. Antalya Property’in verdiği hizmetle Türkiye’nin en çok kar potansiyeline sahip bölgelerinden olan İstanbul, Antalya ve Alanya’da kredili satılık emlaklar arasından kolaylıkla seçim yapıp siz de karlı bir yatırımla geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz!

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(12)Daire(5)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi12Stüdyo01+122+123+134+115+106+5

Fiyat AralığıHepsi(12)200.000 TL - 300.000 TL(2)300.000 TL - 400.000 TL(1)400.000 TL - 600.000 TL(1)800.000 TL - 1.000.000 TL(1)1.500.000 TL +(7)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeTÜM BÖLGELER(12)Antalya(11)Alanya(1)

BAŞA
DÖN