Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Türkiye'de Satılık Konut İlanları | Türkiye'de Satılık Konutlar

Türkiye’de Satılık Konut mu Almak İstiyorsunuz? İşte Bu Süper Fikir!

Muhteşem kültürü ve gelenekleriyle Türkiye, dünyanın en ünlü ülkelerinden biridir. Türkiye sınırları içerisinde birçok kültürden insan yaşamaktadır ve Türkiye’nin 81 iline turistler büyük ilgi göstermektedirler. Ülke sınırları içerisinde birçok dine ait yapılar bulunmaktadır. Bu nedenle Türkiye, uygarlıklar ülkesi olarak bilinir.

Son yıllarda, Türkiye’ye ve Türkiye’deki satılık evlere olan ilgi hızla artmaya başladı ve yabancılar Türkiye’ye akın etti. Şu ana kadar, 1.146.721 kişi Türkiye’den konut satın aldı. Türkiye, eşsiz coğrafi konumu, zengin tarihi, değişik kültür ve uygarlıkları ile yabancı uyruklu insanlar için oldukça önemli bir seçenektir.

Türkiye’deki emlak sektörü hızlı bir gelişme gösteriyor. Sektör analizine göre, son 2 yılda Türkiye’de satılık konutların satışları %10 artmıştır. Sektörün 2016, 2017 ve 2018 yıllarında da büyümesi beklenmektedir. Bu nedenle Türkiye ev fiyatları konusunda da bir artış yaşayacak. Türkiye’de satılık konut almak son zamanların en akıllıca yatırımlarından biri olacaktır.

Türkiye konutları çok hızlı satılıyor. Bu nedenle, yatırım için konut alırsanız büyük kâr elde edebilirsiniz. Türkiye’yi düzenli olarak ziyaret ediyorsanız, yazlık bir ev alabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’deki evlerin çoğu sahil şeridine yakın konumdadır. Web sitemizi kullanarak Alanya, Antalya ve İstanbul’da emlak fiyatlarını öğrenebilir ve filtreleme seçenekleriyle bu bölgelerde müsait tüm evleri bulabilirsiniz.

Endişelenmeyin! Türkiye’de her gelir düzeyine uygun konut seçeneği var! Uygun fiyatlı satılık emlak Türkiye’de oldukça fazla!

Türkiye’de Konut Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

1- Ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Bütçenizi zorlamayın. Yatırım yapmanın amacı para kazanmaktır. Kâr getirmeyecek bir yatırım yapmayın.

Türkiye Satılık Konut İlanları

2- Birden fazla alternatifiniz varsa, evin metrekaresini iyi hesaplamalısınız. Brüt ve net m² anlayışı şirkete, konuma ve projeye göre farklılık göstermektedir. Örneğin, İstanbul gayrimenkul piyasasında metrekare fiyatları diğer bölgelere göre daha fazladır. 

3- Kira çarpanı en önemli kriterdir. Örneğin, 200.000 TL’ye ev aldınız, sonra aylık 1000 TL’den kiraya vermeye karar verdiniz. Bu durumda kira çarpanı 200 olacaktır ve pek karlı bir yatırım olmayacaktır. Kira çarpanı düşük olan Türkiye satılık konutları seçmelisiniz.

4- Türkiye'de satılık daireler sürekli değişkenlik göstermektedir. Maket yada yapım aşamasında olan evler her zaman ucuz olacak diye bir şey yoktur. Bazen “taşınmaya hazır evler” daha ucuz olabilir.

5- Eğer bir ev almak istiyorsanız, bu ev deprem yönetmenliğine uygun olmalıdır.

6- Kâr etmek için doğru konum seçin. Üniversite, hastane gibi kamusal kurumlar ve ulaşım olanakları yatırımınıza değer katar. Bu yatırımların fiyatları kısa zamanda yükselmez. Ama uzun dönemde sağlıklı bir çıkış grafiği görülür.

7- Türkiye villaları gibi ultra lüks emlaklar alırken her zaman güvenilir bir şirket tercih etmelisiniz. Bir şirketin referansları, projelerinden önce gelir.

8- Evin borçları ve vergileri önemlidir. Eğer evinizi kullanmıyorsanız veya boşsa çok yüksek olmamasında fayda vardır.

9- Piyasayla bağlantılı şirketleri seçmenizi tavsiye ediyoruz. İyi pazarlama ile iyi satış olur. İyi satış da iyi kazanç sağlar.

10- Diyelim ki, yatırım için Türkiye satılık apartman dairesi veya lüks bir apartman sitesi projesinden bir daire satın aldınız. Satmak için acele etmeyin. Projeden satılık konut Türkiye’de oldukça kar sağlayabilir. Sitedeki bütün evlerin satılmasını bekleyin.

11- Türkiye’de yatırım amaçlı konut aldıysanız, stratejiniz uzun vadeli olmalıdır. Bunun için az 5 yılı gözden çıkarmalısınız. Tatil bölgelerinde daha kısa zamanda para kazanabilirsiniz. Akdeniz’de birçok ucuz emlak Alanya ve Antalya gibi turistik bölgelerde oldukça talep görüyor.

Türkiye satılık konutları yatırımcılarına birçok avantaj sağlıyor. Eğer siz de yatırım yapıp medeniyetlerin beşiği diye adlandırılan bu güzel ülkede ev sahibi olmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin!

Eğer Türkiye’nin en çok potansiyele sahip bölgeleri olan İstanbul, Alanya ve Antalya emlak ilanları hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen sitemizi ziyaret edin.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(1)Daire(5)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi1Stüdyo01+102+103+104+105+106+1

Fiyat AralığıHepsi(1)1.500.000 TL +(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeTÜM BÖLGELER(1)Antalya(1)

BAŞA
DÖN