Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Türkiye'de Satılık Ev İlanları | Türkiye'de Satılık Evler

Türkiye’de Ev Sahibi Olmak İstiyorsanız, Doğru Yerdesiniz!

Türkiye’de ev nasıl alınır? Antalya Property bu sorunuza cevap buluyor. İlk olarak, Türkiye’de ev almadan önce ne aradığınıza karar vermeniz gerekir. Türkiye’de satılık villa veya dağ manzaralı deniz kenarında müstakil bir ev? Antalya Property size tüm seçenekleri sunmaktadır. Deneyimli ve uzman ekibimiz, ödeme, satın alma ve kontrat konularında da size yardımcı olmaktadır.

Antalya Property ile İstanbul, Alanya ve Antalya satılık gayrimenkul ilanlarını listeleyerek, Türkiye satılık ev ilanlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Türkiye Satılık Ev İlanları

Yabancılar Neden Türkiye’den Ev Almak İstiyorlar?

Türkiye, her yıl dünyanın dört bir yanından büyük miktarda turistin ilgisini çeken gerçek bir turizm cennetidir. Coğrafi ve doğal güzellikleri, zengin kültürü, tarihi eserleri-değerleri, eşsiz manzaraları, geleneksel konutları ve yerel lezzetleriyle en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Türkiye satılık gayrimenkul almak için en popüler yerlerden biri olarak görülmektedir. Bugün birçok yabancı tatil ya da emeklilik için Türkiye’den ev alıyor. Yabancı alıcılar genellikle ferah, rahat ve ulaşımı kolay projeleri tercih ediyorlar. Lüks satılık daireler Türkiye’de oldukça yaygın ve çoğu başta Akdeniz Bölgesi’nde bulunanlar olmak üzere harika manzaralara sahip. Ayrıca, diğer Avrupa ülkeleriyle karşılaştırıldığında Türkiye ev fiyatları ve yaşamı ile çok daha makul.

Türkiye aynı zamanda yatırım için de oldukça karlı bir seçenek. Bunun nedeni ise; Türkiye gittikçe gelişiyor ve kentsel dönüşüm projeleriyle bölgeler gittikçe değerleniyor. Son zamanlarda planlanan markalı konut projeler ile projeden satılık konut Türkiye’de oldukça yaygınlaştı. Bu da bölgenin değerlenmesine yol açıyor. Gelişmekte olan bölgelerden kelepir Türkiye evleri almak ileride oldukça kar getirecek bir seçenek çünkü Türk hükümeti kentsel dönüşüme oldukça önem vermeye başladı. Köyden şehre olan göç ve belediyelerin sıkı çalışması sayesinde konut sektörünün 2016, 2017 ve 2018 yıllarında da canlı olması bekleniyor.

Türkiye’den ev almanın iyi bir karar olduğundan emin olabilirsiniz. Eğer lüks ve rahat bir hayat sürmek istiyorsanız Antalya Property, listeleme sayfaları ile Türkiyede satılık evler bulabilir ve İstanbul, Antalya ve Alanya emlak ilanları sayfalarına bakabilirsiniz.

Türkiye’deki Evlerin Karakteristik Özellikleri

Bugün Türkiye’deki evler mimari bir tarz olarak benimsenmiştir. Bu tarz, kendini ilk olarak 17. yüzyılda Osmanlı döneminde göstermiştir. Tarihi ve geleneksel evler sizi başka bir zaman dilimine götürür. Türk evleri belli bir kalıba uymaz. Bu evler zamana ve mekana göre değişiklik gösterir. Genel özellikleri ise daimi olmalarıdır. Türkiye satılık evleri genellikle çok katlıdır. En az iki kattan oluşur. Geleneksel Türk evlerinde zemin katları sokağa açılmaz. Bir bahçe ya da avlu aracılığı ile sokağa çıkılır. Sedir ve gardroplar bu evlerin vazgeçilmezidir. Çatı dört yana eğimlidir ve girintilerden kaçınılmıştır. Saçaklar geniş ve yatay tutulmuştur. Tavan geometrik şekilde ayrılmış, bazen de boyanmıştır. En önemli özelliklerinden biri, odaların kullanımıdır. Sedirler her odanın köşesine konur. Her oda işleyişine uygun olarak yapılmıştır. Genellikle diğer konutlardan uzaktadırlar. Bugün, açık ya da kapalıhavuz, hamam, sauna, jakuzi, barbekü, geniş bir bahçe, otopark ve güvenlik kamerası sistemi gibi birçok özellikleri vardır.

Türkiyede satılık ev fiyatı, evin yaşına ve konumuna göre değişir. Ucuz evlerin kalitesiz olacağından korkmayın. Antalya Property ile hem kaliteli hem de ucuz satılık ev Türkiye’de ayağınıza kadar gelecek.

Bizimle iletişime geçerek veya sadece internet sitemize bakarak Türkiye’nin gelişen bölgelerinden olan Alanya, Antalya ve İstanbulda emlak fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(1)Daire(5)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi1Stüdyo01+102+103+104+105+106+1

Fiyat AralığıHepsi(1)1.500.000 TL +(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeTÜM BÖLGELER(1)Antalya(1)

BAŞA
DÖN