Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Türkiye Satılık Daire İlanları | Türkiye'de Satılık Daireler

Türkiye’de Satılık Daireler

Türkiye’de inşaat ve gayrimenkul sektörü sürekli gelişmektedir. Eğer Türkiye’de satılık apartman dairesi satın alırsanız, limitsiz ve rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürebilir veya dairenizi kiralayarak yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Antalya Property olarak, Antalya, Alanya ve İstanbul bölgelerinde uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Yasal ve profesyonel çerçeveler içerisinde sizlere gayrimenkul hizmeti sunuyoruz. İnternet sitemiz aracılığıyla Türkiye’de apartman dairelerinden, Türkiye’de satılık villa ilanlarına kadar bir sürü seçeneği gözden geçirebilirsiniz. Hizmetimiz sadece Türkiye’de gayrimenkul satmakla sınırlı değildir. Bütün işlem süresince sizinle olacağız. Sadece gayrimenkul işi yapmıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize en hızlı ve güvenilir çözümleri buluyoruz.

Bu sayfada Türkiye’de satılık daire seçeneklerini ve Türkiye’de satılık daire fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Peki, Neden Türkiye?

Türkiye batının ve doğunun birleşme yerinde stratejik bir konuma sahiptir. Ayrıca, Türkiye’nin yaklaşık bin yıllık bir tarihi vardır. Türkiye hem Asya’nın hem de Avrupa’nın bir parçası. Bu yüzden birçok iklim ve coğrafya çeşidine sahip. Üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye, her zaman önemli ipek, baharat ve ticaret yollarının merkezinde bulunmuştur. Dünyanın dört bir yanından insanlar, kültürü ve tarihi yerleri için Türkiye’yi ve Türkiye emlak ilanlarını görmek için geliyor.

Türk gayrimenkul sektörü Türkiye’nin büyüyen endüstrilerinden biri olmaya devam edecektir. Türkiye’de satılık daire piyasası dünyaya ve ekonomik gelişmelere kıyasla büyük potansiyele sahiptir. Türkiye’de daire satın almak güvenli bir yatırımdır. Ekonomik kriz ve döviz kurundaki değişimlere rağmen, ülkemizde geçmiş 10 yıl verilerini baktığımızda, konutların değeri ortalama yıllık %12 oranında artmıştır. Bu durumda geçmiş yıl verileri de bize gösteriyor ki; konuta yapılan yatırım kaybettirmiyor.

Türkiye Satılık Daire İlanları

Türkiye satılık daire seçenekleri, kaliteli ve lüks yapıları ile alıcılarının hem tatil hem de yatırım ihtiyacını karşılıyor. Eğer metro, havaalanı, hızlı tren, otoyollar, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi gelişmiş altyapılı bir yerde daire alırsanız, dairenizin değeri, yıllık ortalama artışın üstünde olacaktır. Diyelim ki, bir miktar nakitiniz var, fakat bu miktar ev sahibi olmanıza yetmiyor. “Benim ihtiyaçlarıma uyan Türkiye’de kredili satılık emlaklar mevcut mudur?”diye soruyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’de Apartman Kültürü

Türkiye’de yoğun bir yabancı popülasyonu bulunuyor. Bu durum, geleneksel evlerden dairelere geçişi hızlandırdı. Türkiye’de satılık daireler aynı zamanda şehirlerin planlama stratejileri, imar planları, ülkenin ekonomik ve politik durumundan da etkileniyor. Türkiye satılık daireleri  ve müstakil Türkiye evleri hakkında daha sağlıklı bir araştırma yapmak istiyorsanız bu faktörlerden haberdar olmalısınız.

Çağımızın iş ve yaşam koşullarına bağlı olarak geleneksel evler yerine Türkiye’de lüks siteler içinde daireler tercih ediliyor. Türkiye’deki yeni inşa edilen veya proje aşamasında olan çoğu lüks site 5 yıldızlı otel kalitesinde ve konseptinde hizmet veriyor. Projeden satılık daire Türkiye’de uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin gelişen bölgelerinde kaliteli, ucuz bir daire bulmak ister misiniz? İstanbul, Antalya ve Alanya satılık gayrimenkul sayfalarımıza bakabilirsiniz.

Türkiye'de Daire Fiyatları Neden Yükseliyor?

Türkiye’de inşaat kaliteleri günden güne arttığı için Türkiye daire fiyatları da aynı oranda yükselmektedir. Bankalar daire almayı kolaylaştırmak için uzun vadeli ve düşük krediler veriyorlar. Ayrıca hükümet de yabancı yatırımcılar için fırsatlar sunuyor. Bu gelişmeler sayesinde, özellikle Türkiye’nin ileriki yıllarında oldukça değerlenecek olan Antalya ve İstanbul satılık daireleri için olan talepler günden güne artıyor.

Türkiye’deki yapılar çoğunlukla mükemmel manzaralara sahip. Deniz veya dağ manzaralı daireler alıcıların ilgisini çekiyor. Türkiye’de deniz veya dağ manzarasına sahip bir dairede yaşamak ayrıcalık olarak görülüyor. Hem Akdeniz’e hakim bir noktada bulunması hem de Toros Dağları tarafından çevrilmiş olması nedeniyle Antalya’da emlak fiyatlarının yükseleceği tahmin ediliyor.

Türkiye'de gayrimenkul seçenekleri uygun fiyatlı oldukları için, yatırım seçenekleri diğer ülkelerden daha cazip görülmektedir. Kaliteli ve ucuz daire Türkiye’de karşınıza her zaman çıkmasa da, Antalya property ile uygun fiyatlarla yatırım yapavileceksiniz. Satılık daireler Türkiye’de genellikle yabancılar tarafından tercih ediliyor.
Türkiye’de manzaralı, kaliteli ve gelişmiş bir bölgede ev sahibi mi olmak istiyorsunuz? Antalya, Alanya ve İstanbul gayrimenkul ilanları sayfalarımıza bir göz atın!

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(5)Daire(5)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi5Stüdyo01+122+123+134+115+106+0

Fiyat AralığıHepsi(5)200.000 TL - 300.000 TL(2)300.000 TL - 400.000 TL(1)400.000 TL - 600.000 TL(1)800.000 TL - 1.000.000 TL(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeTÜM BÖLGELER(5)Antalya(4)Alanya(1)

BAŞA
DÖN