Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Türkiye Gayrimenkul İlanları | Türkiye'de Satılık Gayrimenkul

Antalya Property ve Türkiye’de Satılık Gayrimenkul İlanları

Antalya Property, Türkiye’de ev sahibi olmak isteyenlerin, tüm projeleri zaman kaybetmeden ve efor harcamadan tek bir noktada incelemelerini sağlıyor. Biz, inşaat firmaları ve müşterilerimizin arasında önemli bir köprü oluşturuyoruz. Antalya Property web sitesi ile Türkiye gayrimenkul ilanlarını sokak sokak dolaşmadan, ayrıntılı olarak inceleyebilecek, bütçenize ve zevkinize uygun portföyü zahmetsiz ve hızlı bir şekilde bulabileceksiniz.

Türkiye Gayrimenkul Piyasası

Antalya Property başta Antalya olmak üzere, Alanya ve İstanbul gayrimenkul ilanlarını sizlere sunmaktadır. Türkler kadar yabancıların da ilgi gösterdiği Türkiye emlak piyasasında söz sahibi olan firmamız, Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerinde hizmet vererek, dünyanın dört bir yanından ilgi çekmektedir. Özellikle Arap ülkeleri, Türkiye satılık gayrimenkul seçeneklerine oldukça ilgi göstermektedir. Biz müşterilerimize en iyi sunum ve satış sürecini sağlayabilmek için buradayız. Antalya Property olarak, konut sektörüne yepyeni bir bakış açısı ve dinamizim getireceğimize inanıyoruz.

Türkiye’de satılık konut talebi, kentsel dönüşüm projeleri, yabancı yatırımlardaki artış oranı, yenilenebilir enerji alanında yapılması planlanan altyapı yatırımları ve büyük enerji nakil projelerinin Türkiye’den geçmesi, başta konut projeleri olmak üzere, altyapı inşaatlarındaki büyümeyi de desteklemektedir. Yani, Türkiye gayrimenkul sektörünün uluslararası piyasalara uyum sağlaması ve çevre ile uyumlu bir şekilde büyümesi öngörülmektedir. Türkiye ekonomisi ve gayrimenkul sektöründe çok belirgin bir büyüme ile karşı karşıyayız. Özellikle gayrimenkul yatırım ortaklıklarının sayısında görülen artış, finansmanı güç büyük projelerin gerçekleşmesinin de önünü açmaktadır. Türkiye emlak piyasası mütekabiliyet yasası ve kentsel dönüşüm projeleri ile muazzam bir ivme kazanmıştır. Yeni projeler ile yabancı yatırımcıların prestijli projelere girmesi daha kolay olacaktır. Yaşanan gelişmelere göre; Türkiye’de mütekabiliyet yasasının, inşaat ve gayrimenkul şirketlerine önemli bir teşvik olduğunu söyleyebiliriz.

Türkiye gayrimenkul sektöründe son yıllarda olumlu ve önemli gelişmeler yaşanmıştır. Türkiye genelinde yabancılara mülk satışları her yıl büyük artışlar göstermektedir. Sektördeki büyük ve uluslararası yatırımlar ile Türkiye’nin ekonomisi ciddi anlamda gelişme göstermiştir. Türkiye, yabancı yatırımcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayarak, bu beklentileri karşılamaya yönelik farklı seçeneklerde çok sayıda kaliteli proje üretebilmektedir. Antalya Property ise, yabancı yatırımcılara güvenli, cazip ve kazandıran projeler sunmaktadır. Istanbul, Antalya ve Alanya gayrimenkul ilanlarımızı bu sayfada detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yabancı alıcıların yanı sıra, uzun vadeli yatırım düşünen veya kendi evinde oturma hayali kuran Türk vatandaşları, gözlerini yeni konut projelerine çevirmiş durumda. İnsanlar yaşam kalitelerini arttırmak, kendi şirketlerini açmak ve ofislerini yenileyip, değiştirmek için sürekli hareket oluşturuyorlar. Bu gerçekler göz önüne alındığı zaman, satılık gayrimenkul Türkiye’de karlılığını kanıtlamış bir yatırım türüdür diyebiliriz.

Türkiye Gayrimenkul İlanları

Türkiye uluslararası sektörde en cazip yatırım bölgelerinden biri olarak görülmektedir. İrlanda, Danimarka, Norveç, İsveç, Hollanda, Belçika ve Arap ülkelerinden hatırı sayılır sayıda yabancı, Türkiye’de daire sahibi oldu. En çok tercih edilen şehirlerin başında Istanbul ve Antalya gelirken, ilçelere bakıldığında Alanya, Fethiye, Didim, Bodrum ve Kuşadası büyük ilgi görmektedir. Antalya emlak ilanları için lütfen tıklayınız.

Türkiye gayrimenkul sektörünü etkileyen faktörler;

• Dünya coğrafyasındaki özel konumu
• Yabancı yatırımcıların artan ilgisi,
• Türkiye ekonomisinin güçlü olması,
• Kentsel dönüşüm projeleri ve markalı konut projeleri,
• Artan göç sayısı,
• Türkiye’de genç nüfus oranı,
• Kişi başına düşen milli gelir ve finansal kolaylıklar.

Türkiye’de Mülk Satın Alma

Yabancı uyruklu kişiler, kanuni sınırlamalara uyumak kaydıyla, Türkiye’de mülk sahibi olabilirler.

Kanuni sınırlamalar;

- Ülke genelinde, en fazla 30 hektar taşınmaz satın alabilirler.
- Yabancıların askeri yasak bölgeler ve güvenlik bölgelerinde taşınmaz edinimi yasaktır.
- Özel mülkiyete konu ilçe yüz ölçümünün %10’una kadar taşınmaz ve sınırlı ayni hak edinebilir.
- Satın aldıkları yapısız taşınmazda (arsa, tarla) geliştirecekleri projeleri iki yıl içinde ilgili bakanlığın onayına sunmak zorundadır.

Satın alma işlemi;

Malınızı satın almaya karar verdiğiniz zaman satıcı ve alıcı arasında fiyat ve ödeme koşullarının ayrıntılarının anlatıldığı resmi bir belge düzenlenir. Depozito bu aşamada ödenir. Tapularınız için başvuru yapılabilmesi için pasaportların kopyaları ve fotoğraflar gerekli olacaktır. Türk kanunları yabancı uyrukluların askeri bölgelerde arazi satın almasını yasaklamıştır sonuç olarak daha sonra İzmir’deki Ege Ordu Komutanlığı’na resmi bildirimi yapacak olan Tapu Sicil Müdürlüğü’ne başvuru yapılmak zorundadır. İzin alındıktan sonra tapularınızı teslim edilebilir. Türk vatandaşları 2 iş günü içerisinde tapu alabilirken, yabancılar için bu işlem yaklaşık 3 ay sürmektedir.

Türkiye’de apartman dairesi veya müstakil bir ev sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(12)Daire(5)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi12Stüdyo01+122+123+134+115+106+5

Fiyat AralığıHepsi(12)200.000 TL - 300.000 TL(2)300.000 TL - 400.000 TL(1)400.000 TL - 600.000 TL(1)800.000 TL - 1.000.000 TL(1)1.500.000 TL +(7)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeTÜM BÖLGELER(12)Antalya(11)Alanya(1)

BAŞA
DÖN