Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Türkiye Emlak İlanları | Satılık Emlak Türkiye | Türkiyede Emlak

Türkiye’de Satılık Emlak İlanları, Antalya Property ile Listeleniyor

Türkiye, yılın çoğu zamanında güneşli ve denizaşırı olan bir ülkedir. Türkiye’de konut satın almak çok kolay olsa da, bir profesyonelden yardım almak daha uygun olacaktır. Asıl görevimiz, size güven sağlamak, daha sonra ise belirttiğiniz kriterlere göre bütçenize uygun emlak bulmaktır. Antalya Property olarak her çeşitte emlağı, listeleme sayfalarında sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin önemli bölgelerinden olan İstanbul, Alanya ve Antalya’da satılık emlak sahibi olmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Türkiye’de ucuz emlak sahibi olmak hayal gibi görünebilir. Antalya Property bu hayali sizin için gerçeğe dönüştürecek. Konut sahibi olma ihtiyacı duyuyorsanız yada yatırım yapmak için Türkiye’de satılık dükkan arıyorsanız, sayfamızı inceleyebilirsiniz. Biz Türkiye emlak ilanları arasında arayışınızı kolaylaştırmak ve size sorunsuz bir satış süreci geçirmenizi sağlamak için buradayız.

Türkiye’de emlak alıp satmaya karar verirseniz, Türkiye’nin en gelişen bölgeleri Alanya, Antalya ve İstanbul satılık emlak sayfalarımıza bakabilirsiniz, size elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Türkiye Emlak İlanları

Türkiye Hakkında Ne Biliyorsunuz?

Türkiye, Kuzey yarımkürede, Avrupa ve Asya kıtalarının kesişme noktasında yer almaktadır. Ülke topraklarının büyük bir bölümü Anadolu yarımadasında, kalanı ise Balkan Yarımadası'nın uzantısı olan Trakya'da bulunur. Ülkenin üç yanı Akdeniz, Karadeniz ve bu iki denizi birbirine bağlayan Boğazlar ile Marmara Denizi ve Ege Denizi ile çevrilidir. Ülkemiz birçok uygarlıkların beşiği ve köprüsü olmuştur. Türkiye, eski uygarlıkların geleneklerini ve kültürlerini harmanlayarak kendi kültürünü oluşturmuştur. Kısaca Türkiye, cennetin yeryüzündeki halidir.

Bu sebeple Türkiye’de emlak sahibi olmak, her dünya vatandaşının hayalidir. Türkiye’de kendizi rahat ve güvende hissedeceksiniz. Düşünün; Türkiye’de arsa sahibisiniz. Dilerseniz bu arsayı belirli bir zamandan sonra yüksek karla satabilirsiniz, dilerseniz de arsa üzerine müstakil bir villa inşa ederek, lüks bir yaşam sürebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, Türkiye satılık daire seçenekleri ve geleneksel konutları ile yerli yabancı herkes tarafından büyük ilgi görmektedir. Turizmin yanı sıra, artan talep ve Türkiye’de yaşama isteği, emlak sektörününün temel taşlarını oluşturmaktadır. Antalya ve Alanya gibi turizm bölgelerine olan talebin, 2017 ve 2018 yıllarında da devam edeceği ön görülüyor.

Türkiye Emlak Sektörü Avrupa’dan Hızlı Büyüyor

Türkiye satılık emlak piyasasıyla Avrupa’nın da dikkatini çekmiştir. Ülkemiz konut satışlarıyla, dünya 6'ncısı, Avrupa'nın da lideri olmuştur. Ayrıca Türkiye, Global Property Guide araştırmasında en iyi performans gösteren ikinci ülke olmuştur. Türkiye en çok konut satışını Istanbul, Antalya ve Alanya'da satılık gayrimenkuller ile yapmıştır. Mevcut talep, Türkiye'de emlak sektörünün bir yıldız gibi parlamasını sağlamıştır. Antalya ve Alanya turizmiyle, İstanbul ise Türkiye'nin merkezi olması durumu ile her zaman dikkat çekmektedir.

Demografik yapı, Türkiye’deki emlak sektörünü etkileyen bir diğer faktördür. Genç ve dinamik nüfusa sahip olan Türkiye’de, önümüzdeki 10 yıl boyunca emlak sektörünün daha da canlanacağı düşünülüyor. Türkiye’de pazarın canlanması ile konut fiyatları yükselecektir. Eğer fırsattan yararlanmak istiyorsanız ve ileride siz de kar yapan yatırımcılar arasında olmak istiyorsanız, uygun fiyatlı satılık emlak Türkiye sayfamızı ziyaret edin.

Türkiye, dünyanın sayılı tatil merkezlerinden biridir. Türkiye’yi yılda 30 milyonun üzerinde turist ziyaret etmektedir. Bu durum yurt dışındaki vatandaşların konut talebini de olumlu yönde etkilemektedir. Kentsel dönüşüm projeleri ile tetiklenen yeni konut ihtiyacı, sektörünün önümüzdeki yıllarda daha daha çok gelişeceğini göstermektedir. Ülkemizde hızlı nüfus artışı ve özellikle büyük şehirlere yapılan göçler talebi artıran asıl unsurlardandır. Artan talep ile Türkiyede emlak fiyatları da yükselmekedir.

2017 yılında Türkiye nüfusunun 80 milyona yükselmesi beklenmektedir. Türkiye’de planlanan ve uygulanmakta olan kentsel dönüşüm ve markalı konut projeleri gayrimenkul sektörünün temel taşlarını oluşturmaktadır. Yabancılara konut satışının önünü açan Mütekabiliyet Yasası da sektörü olumlu yönde etkilemiştir. Yasaya göre; Bakanlar Kurulu'nca belirlenen ülkelerin vatandaşları, Türkiye'de taşınmaz satın alabilecek. Yasanın geliştirilmesi ile, Rusya, Azerbaycan, İran, Irak, Kuveyt, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer Arap ülkeleri Türkiye’ye yönelmiş ve yabancıya konut satışlarında artış gözlenmiştir.

“Herkes mülk sahibi olmalıdır” felsefesi ile hareket eden Antalya Property ile Türkiye’de konut sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken; Türkiye gayrimenkul ilanları sayfamıza göz atmak veya direkt olarak bizimle iletişime geçmek.


Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(12)Daire(5)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi12Stüdyo01+122+123+134+115+106+5

Fiyat AralığıHepsi(12)200.000 TL - 300.000 TL(2)300.000 TL - 400.000 TL(1)400.000 TL - 600.000 TL(1)800.000 TL - 1.000.000 TL(1)1.500.000 TL +(7)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeTÜM BÖLGELER(12)Antalya(11)Alanya(1)

BAŞA
DÖN