Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

ANTALYA PROPERTY | HAKKIMIZDA

HakkımızdaEkibimizHizmetlerimizTapu İşlemleriMüşteri GörüşleriBlogİletişim

Antalya Property

Antalya Property Kimdir?

Antalya Property, Antalya’da profesyonel bir emlak acentasıdır ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir. 2006’dan beri, şirketimiz birçok emlak satışı, tapu ve anahtar teslimi yapmıştır. Lara ve Konyaaltı bölgelerinde, İngilizce ve Arapça dillerinde de satış yapmaktayız. Antalya, Alanya, İstanbul, Kemer ve Belek’te aktif olan uluslararası tanınmış bir emlak acentasıdır.

Antalya Property Misyonu;

• Güncel: Hergün websitesindeki değişen bilgileri günceller.
• Dürüst: 
İlanlarda yanıltıcı dil kullanmaz, sadece doğruyu söyler.
• Hak ettiği kadar: Düşük komisyon, bol satış prensibiyle çalışır.
• Saygılı: Satmaya zorlayıcı bir dil kullanmaz.
• Helâl Gelir: Sorunlu yerleri, sadece gelir elde etmek için satmaz.

Antalya Property Ne Tür Emlak Sunar?

Paranız tamamen şirketimizin güvencesi altındadır ve tapunuzu anlaşmalı koşullar altında teslim etmek ile tamamen yükümlüyüz. Bu yükümlülüğü hakkıyla yerine getirebilmek amacıyla uyguladığımız kurallar şunlardır;

• Her zaman güncel portföy bulundururuz. Sitemizdeki bütün fiyatlar geçerli ve doğrudur. Tarihi geçmiş, işe yaramayan veya eski fiyatlı portföy bulundurmuyoruz.
• Her gün 2 portföy ekleriz. Bu internet sitesi Antalya bölgesinde en güncel emlak sayfasıdır.
• Bir problem farkedersek gayrimenkulü asla satmayız, portföyün mülkiyetini kontrol ettikten sonra satarız.
• Bütün portföyler %100 sorunsuzdur. Askeri veya ulusal güvenlik bölgeleri yakınlarında ev satmıyoruz.
• Size en düşük fiyat garantisini veriyoruz ve gelen fiyatlara ekleme yapmıyoruz.

Antalya Property Nasıl Çalışır?

Yabancılara emlak satışı Türk vatandaşlarına kıyasla daha ileri düzeyde sözleşmeler gerektirir. Biz Antalya Property olarak, tapuyu sıfır sorun politikası ile teslim etmekte uzmanlaştık.

Sizden Antalya’ya gelmeden önce bizimle iletişim kurmanızı rica ediyoruz. Portföyleri bütçenize ve ödeme planınıza göre hazırlıyoruz. Sizinle Antalya’da, iyice planlanan keşif turunda buluşuyoruz. Eğer bu tur sırasında bir portföyü beğenirseniz, satış sözleşmesi hazırlıyoruz. Ödemelerinizi, satıcının verdiği sözleri ve Tapu Ofisi’nde tapu prosedürünü satış sözleşmesine bağlı kalarak takip ediyoruz. Biz yabancılara gayrimenkul sattıkça, alıcılar uluslar arası gayrimenkul acentamızın profesyonel tutumunu hissedeceklerdir.

Fiyat politikamıza göre, gayrimenkul fiyatları satıcının talebine göre belirlenmektedir. Satıcılardan ve alıcılardan kararlaştırılan satış fiyatına ekleme olarak %3 komisyon alıyoruz.

Ofisimiz Konyaaltı, Liman Mahallesi’nde, Salı Pazarı’nın yanında bulunmaktadır. Ofis Boğaçayı Caddesi’ndeki Carrefour’un üstünde 3. kattadır ve bina girişimiz Pazar tarafındadır. Yabancılara satılan birçok gayrimenkul de Antalya’nın bu bölgesinde bulunmaktadır.

Antalya Property Ofis 1          Antalya Property Ofis 2

BAŞA
DÖN