Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Antalya'da Satılık Konut İlanları | Antalya'da Satılık Konutlar

Antalya'da Satılık Konutlar Yatırımcıların Dikkatini Çekiyor

Antalya Satılık Konut İlanları

Antalya, turizm, emlak ve yatırım alanlarında cazip bir şehir haline gelmiştir. Denizi, kumu ve güneşiyle birçok ülkeden turistlerin ilgisini toplamakta, tarihi ve kültürel özellikleriyle tüm dünya tarafından ilgi görmektedir. Turistler için bir cennet olan Antalya, her yıl farklı ülkelerden birçok insan tarafından ziyaret edilmektedir. Yabancı alıcılar kadar yerli alıcılar da Antalya evlerine ilgi göstermektedir. Antalya’nın, hem iş olanağı hem de kaliteli bir yaşam sunması nedeniyle oldukça ilgi görmektedir ve şimdiye kadar 40.000 yabancı uyruklu insan Antalya’dan ev almıştır. İnsanlar Antalya’nın rahat ve kaossuz bir ortama sahip olmasından dolayı, İzmir ve Bursa gibi büyükşehirler yerine Antalya’yı tercih ediyorlar. Son yıllarda, tatilciler otelde tatil yapmaktansa kendi evlerinde zaman geçiriyorlar. Antalya satılık konut alıcılarına birçok fırsat ve oldukça canlı bir sosyal yaşam sunuyor. Mükemmel bir tatil için sezonluk olarak ev kiralayabilir ya da Antalya’da satılık konut alabilirsiniz. Antalya satılık apartman dairesi alırsanız nerede kalacağınızı ve otelin ne kadara mâl olacağını düşünmeden tatil yapabilir, otele yüksek miktarda ücret ödemek yerine, kendi bahçeli evinizde dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Hem oturmayı, hem de yatırım yapmayı düşünüyorsanız, Antalya’da lüks ev satın almak için en uygun zamanı belirlemelisiniz. Antalya’da ucuz, satılık ev mi istiyorsunuz? Bunun için sezon sonuna kadar beklemeniz gerekebilir. Çünkü fiyatlar sezon sonunda düşer. Sezon sonu, Antalya’da yatırım için doğru zamandır. Eğer doğru yatırım yaparsanız, paranızı arttırabilir ve yüksek kar elde edebilirsiniz. Antalya’da satılık konutların çoğu lüks ve kaliteli, aynı zamanda eşsiz bir manzaraya sahiptir. İsterseniz uygun fiyata bu lüks evlere sahip olabilir ve Antalya’da mükemmel bir yatırım yapabilirsiniz. Büyükşehirlerde daire fiyatları her zaman yüksektir. Aynı fiyata, Antalya’da satılık villa veya müstakil bir ev sahibi olabilir, ferah bir hayat sürebilirsiniz.

Antalya’da Hangi Bölgede Konut Sahibi Olunmalı?

Antalya konutlarına yapılan yatırım özellikle Lara ve Konyaaltı bölgelerinde çok kâr sağlamaktadır. Yatırımcılar için buraların denize yakınlığı çok önemlidir. Konyaaltı ve Lara bölgelerinde birçok sosyal aktivite alanı ve ulaşım için anayollar vardır. Şehrin büyümesiyle birlikte altyapı çalışmaları tamamlanan Konyaaltı, en sevilen bölgelerden biri haline gelmiştir. Bu bölgedeki satılık evler modern bir mimariye ve havuz, güvenlik, otopark gibi özelliklere sahiptir. Konyaaltı bu özellikleriyle birçok kişinin dikkatini çeker. Lara bölgesi de denize yakınlığıyla yatırımcılar için mükemmel bir fırsattır. Bu bölgede alışveriş merkezi, gece klubü, kafe gibi birçok sosyal imkan ve bahçeli, havuzlu ve güvenlikli birçok site bulunmaktadır. Projeden satılık konut Antalya’da gittikçe daha popüler hale gelmektedir ve Antalya’da satılık dairelerin sayısı ve kalitesi artmaktadır. Prestijli siteleri ve lüks evleriyle Lara bölgesinin konut sektöründe çok büyük önemi vardır.

Şehrin stresinden ve kalabalığından uzaklaşmak isterseniz, Döşemealtı bölgesinde bir ev seçmelisiniz. Döşemealtı’nda, Yeşilbayır ve Düzlerçamı olmak üzere tercih edilen iki alan vardır. Organize Sanayi Bölgesi ve yeni Uluslararası Antalya Üniversitesi bu bölgeyi daha cazip hale getirmektedir. Son yıllarda, bu bölgede ev fiyatları artmaktadır. Döşemealtı yeni altyapısı ve uygun fiyatlarıyla yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

Antalya'da deniz kenarında konut satın almak çoğu insan için zor görünebilir, fakat önerilerimizi dinlediğiniz zaman, bunun o kadar da zor olmadığını göreceksiniz. Biz sürecin başından sonuna kadar, sizlere yardım etmek için yanınızda olacağız. Eğer Antalya satılık konutları hakkında bilgi almak istiyorsanız veya Antalya emlak ilanlarına bir göz atmak istiyorsanız, web sitemizi inceleyebilir veya direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(1)Daire(4)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi1Stüdyo01+102+103+104+105+106+1

Fiyat AralığıHepsi(1)1.500.000 TL +(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Antalya(1)Lara(1)

BAŞA
DÖN