Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Antalya Satılık Daire İlanları | Antalya'da Satılık Daireler

Antalya Property Tarafından Listelenen Antalya Satılık Daire İlanları

Antalya’da satılık daireler konusunda araştırma yapmak isteyen alıcıların, mülk satın almadan önce edinmesi gereken önemli bilgileri, sayfamızdan incelemeleri faydalı olacaktır.

Türkiye'nin turizm başkenti diyebileceğimiz Antalya'da artan şehir nüfusunu karşılayabilmek için daire ve konut ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Lara, Kemerağzı, Kundu oteller bölgesi ve Konyaaltı gayrimenkul değerleri açısından yükselişini sürdüren bölgelerin başında geliyor. Kepez ve Döşemealtı bölgeleri önümüzdeki dönemlerde gelişmeye en uygun yerler arasında olacaktır. Büyüyen ve gelişen piyasa ile Antalya satılık emlak ihtiyacına cevap vermek amacıyla inşaat firmaları konut ve daire üretimine hız vermişlerdir.

Antalyada satılık daireler için arama kriterlerini belirlemek ve ona göre bir listeleme yapmak önemlidir. Bu sebeple satılık daireler Antalya konusunda Antalya Property, değişik tarz ve mimariye sahip, farklı fiyat aralıklarında ve bölgelerde satılık daire ve konutları sizlerin seçimine sunmaktadır. 1, 2 ve 3 yatak odalı size uygun Antalya daire fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca lüks ve seçkin bir bölgede daire arıyorsanız sayfamızda ucuz daire Antalya seçeneğiyle artan ya da azalan fiyat oranında arama yapabilirsiniz.

Akdeniz'in incisi Antalya doğal ve tarihi güzellikleri, 12 ay güneşli iklimi ve çok çeşitli gayrimenkul alternatifleri ile hem yerli hem de yabancı yatırımcıların büyük ilgisini çekmektedir. Son 2 yılda, yabancı yatırımcıların yoğun taleplerinin de etkisiyle, Antalya'da evler %200’lere, arsalar ise %500’lere varan primler yaptı.

Yumuşak iklimi, doğal güzellikleri ve rahat yaşam koşulları ile güneyin en çok ilgi çeken yerleşim bölgesi olan Antalya, bugün kozmopolit bir yapıya sahiptir. Ayrıca günümüzde projeden satılık daire Antalya bölgesinde daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Buna yol açan en önemli nedenler; yaşanan iç göç ve dünyanın dört bir yanından, yaşamak için Antalya'yı seçerek gelen insanlardır. Antalya gayrimenkul piyasasında, hem yerli hem de yabancı müşterilere yapılan satışlar son dönemde oldukça yükselmiş durumda. Bugün Antalya'da devamlı yaşayan 10 binin üzerinde yabancı aile bulunmaktadır. Bunun dışında Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, İran, Arabistan ve Fransa'dan Antalya'da kendine 2. ev edinenlerin sayısı büyük bir hızla artmaktadır.

Yabancı Yatırımcıların İlgisi

Son yıllarda gerçeklesen yatırımlarla Türkiye’nin turizm merkezi haline gelen Antalya’da konut projeleri hızla artmaya başladı. Yeni ve lüks konut projeleri ile Antalyada satılık apartman dairelerinden, müstakil villalara kadar tüm gayrimenkul çeşitleri cazip fiyatları ile yatırımcıların bölgeye olan ilgisini arttırdı. Yerli ve yabancı yatırımcıların gözdesi haline gelen Antalya’da bugün 3 milyon m² alan yabancıların mülkiyetinine aittir. Bu sıralamada ise ilk sırayı Alman vatandaşları almıştır. Antalya'da Konyaalti sahil şeridi, Lara, Kundu ve Kaleiçi bölgelerinin yanı sıra Alanya ve Manavgat ilçeleri de büyük ilgi görmektedir.

Var olan yabancı talebin ise en az 10 sene daha süreceği düşünülüyor. Buna iç talebi de ekleyince, yatırımcı açısından özellikle konutlarda kârlılığın son derece yüksek olacağı bir döneme girildiği ön görülüyor.

Antalya Satılık Daire İlanları

Antalya’da Daire Sahibi Olunabilecek En Güzel Yerler

Konyaaltı çeşitli sosyal faaliyetlerin gerçekleştiği, Beach Park’a ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile gayrimenkullerin her geçen gün değerlendiği bir bölgedir. Altyapısının yeni oluşturulması, birçok yeni projenin hayata geçirilmesi ile önümüzdeki yıllarda Konyaaltı satılık daire tercihlerinin büyük oranda artması bekleniyor. Bölgedeki canlı kent hayatı, genç ailelerin ve öğrencilerin ilgisini çekiyor. Özellikle sahile yakınlığı nedeniyle bölgede gayrimenkul piyasasında sürekli hareketlilik yaşanıyor. Konyaaltı’nda, Arapsuyu, Molla Yusuf, Gürsu, Uncalı gibi semtler, Konyaaltı satılık daireler tercihlerinde ön plana çıkıyor. Ülkemizde sahili ile ünlenip, ismini duyuran bir diğer yer de Lara bölgesidir. Lara bölgesi her geçen gün gelişen bir bölge olduğu için ve bölgede imar probleminin yaşanmaması nedeniyle Lara satılık daire fiyatlarında her yıl değişim yaşanmaktadır. Genellikle Lara’da satılık daire arayan alıcılar, elit ve kaliteli bir yaşam için bölgeyi tercih etmektedir. Lara bölgesi Topkapı Palace, Concorde, Kremlin, Titanic, Kervansaray gibi 5 yıldızlı otel yatırımları ile 5-6 yıl içinde büyük bir gelişme kat etti. 2004 yılında Lara Plajı 13.000 kişilik disco, 11 plaj alanı, 2 spor sahası, 4 restoran, tiyatro, çocuk parkları, bar ve gece kulüpleri ile hizmete girdi. Lara bölgesi yılda 4 milyondan fazla yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Antalya, sosyal hayatı, mavi bayraklı plajları, 5 yıldızlı otelleri ve özellikle lüks Antalya villaları ile Türkiye gayrimenkul piyasasında önemli bir yer sahibi olmuştur.

Antalya’da Yaşam

Antalya yaşamak için ideal bir şehirdir. Belki de bu yüzden Türkiye'nin en hızlı büyüyen şehridir. Kayaktan golfe, sualtı sporlarından dağcılığa, raftingden, yelkenciliğe  kadar Antalya'da dilediğiniz her aktivite ile ilgilenebilirsiniz. Antalya, aynı zamanda kültür, sanat ve turizm şehridir. Antalya'da ekonomik hayat büyük oranda ticaret, tarım ve turizme dayalıdır. Uluslararası festival ve bale gösterileri, tiyatrolar, alışveriş merkezleri, gece hayatı ve dünyanın her yerine direk uçuş imkanları Antalya'yı alternatifsiz kılıyor. Antalya gerek ulusal gerekse uluslararası bazda yükselen bir pazardır. Antalya, ekonomisi bakımından gelişmiş bir şehir olduğu için şehir içerisinde yapılmış olan birçok daire 1. sınıf malzemelerden yapılmıştır. Buna rağmen Antalya’da satılık daire fiyatları oldukça uygundur. 

Antalya’da dairelerin boyutları ve tipleri sürekli değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz büyüklükte ve uygun fiyatlarda, bütçenize uygun Antalya satılık daire seçeneklerini ve Antalya'da taksitle satılık daireleri, Antalya Property listeleme sayfalarından bulabilirsiniz. 

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(4)Daire(4)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi4Stüdyo01+112+123+134+105+106+0

Fiyat AralığıHepsi(4)200.000 TL - 300.000 TL(1)300.000 TL - 400.000 TL(1)400.000 TL - 600.000 TL(1)800.000 TL - 1.000.000 TL(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Antalya(4)Konyaaltı(2)Lara(2)

BAŞA
DÖN