Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Antalya'da Satılık Apartman Dairesi | Antalya'da Apartman Daireleri

Antalya’da Satılık Apartman Daireleri

Antalya’da mülk sahibi olmak herkesin hayalidir. Ancak, Antalya’da sıfır veya ikinci el bir daire satın alırken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Antalyada evlerin satışları her geçen yıl arttığı için alıcıların daha bilinçli ve daha dikkatli olması gerekmektedir. Mülk satın alırken profesyonelliğe ve güvenilirliliğe dikkat edilmelidir. Tarafsız üçüncü bir kişiden fikir almak, satın alma sürecinizi kolaylaştıracaktır.

Antalya Property müşterinin bütçe ve taleplerine uygun fiyat aralıklarında satılık apartman daireleri sunmaktadır. Arşivimizden beğeneceğiniz bir dairenin tüm bürokratik işlemleri ile biz ilgileniyoruz. Böylelikle hem işlemlerinizi kolaylaşıyor hemde masraflarınız en aza iniyor.

Antalya Property, aradığınız evin en iyisini, en kısa sürede bulmanıza yardımcı olur. Antalya satılık apartman dairesi ve fiyat seçenekleri için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Antalya’da Yatırımın En Doğru Yolu; Daire Satın Almak

Türkiye’de emlak sektörü son yıllarda hızlı bir değişim ve gelişim göstermiştir. Rekebet, Antalya’da hem ulusal hem uluslar arası düzeyde ortaya çıkmaktadır. Geniş iş imkânları ve kaliteli yaşam standartları sunan Antalyada satılık apartman daireleri ve modern Antalya villaları dünya çapında ilgi odağı olmuştur. Almanlar, Ruslar, Araplar, İngilizler, Fransızlar ve Hollandalılar Antalya’nın yerlisi gibi olmuşlardır. Yabancılara konut satışındaki artış ve ev kredisi faizlerindeki düşüş bölgede emlak sektörünü olumlu yönde etkilemiştir. Bu yıl alım satım rakamı 50.000’e ulaşmıştır.

Antalya, Türkiye emlak sektörünün yıldızı olma yolunda hızla ilerliyor. Antalya satılık apartman daireleri her zaman değer görmesinden dolayı değerli yatırımlardır. Turizm potansiyeli sayesinde, Antalya’da satılık daireler diğer yatırım tiplerine göre daha çok getiri sağlamaktadır. Antalya altyapı çalışmaları ve kentsel dönüşüm projeleri ile planlı ve başarılı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Alt yapısı tamamlanmış bölgedeki daireler ve ticari yatırımlar planlı bir şekilde inşa edilmiştir ve günümüzde büyük değer kazanmıştır.

Antalya’da karlı yatırım yapmak isteyenler, Konyaaltı’ya yöneliyor. Konyaaltı bölgesindeki satılık apartman daireleri, ulaşım kolaylığı, sahile ve sosyal aktivite alanlarına olan yakınlık ile yatırımcıyı cezbediyor. Türk piyasasında ise, bölgedeki dinamik sosyal hayat ailelerin ve öğrencilerin dikkatini çekiyor.

Otelleri, alışveriş merkezleri ve diğer birçok sosyal alanlarıyla Lara’daki satılık lüks apartman daireleri alıcıyı etkiliyor. Lara’daki gayrimenkuller deniz manzarası ve konumu ile büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle Kundu bölgesindeki turizm sirkülasyonu ve yatırımları, iş adamlarının bölgeye olan ilgisini arttırıyor.

Yeni projeler ise Kepez’de inşa ediliyor. Projeden satılık apartman dairesi Antalya ve ilçelerinde her zaman talep görmektedir. Bu sebeple Kepez bölgesi günümüzde yoğun talep görmektedir. Kepez’de inşa edilen apartman daireleri, Antalya şehir merkezindeki daireleri aratmayacak kaliteye ve lükse sahiptir. Gayrimenkul uzmanları bölgenin ilerleyen dönemlerde çok daha çok gelişeceğini söylüyor.

Bütçenize ve zevkine uygun Antalyada satılık apartman dairesi arıyor ya da yatırım yapmak istiyorsanız, sayfanın sol tarafındaki filtreleme seçeneklerini kullanabilirisniz.

Antalya'da Satılık Apartman Daireleri

Mortgage Kredisiyle Daire Satın Almak

Konut kredisi ve ilanlarında ‘kira öder gibi taksitle ev sahibi olun’ifadesine sık sık rastlıyoruz. Kira öder gibi mülk sahibi olunabilir mi? sorusunun cevabını verebilmek için aylık kira bedelinize göre evin değerini bulmalı ve bulunan değeri kredi taksit tutarı ile karşılaştırmanız gereklidir.

Mortgage kredisi ile Antalya’da gayrimenkul sahibi olmak mı yoksa kira ödemek mi bütçeniz için daha uygun? Eğer krediyle ev almayı planlıyorsanız, çekeceğiniz kredi tutarı, ev fiyatının %75’ini geçmemelidir. Yani en az %25 peşinat ödemeniz gerekir. Kirada oturuyorsanız ev kredisi sizin için daha uygun olabilir. Yapılan hesaplamalara göre, kiracı olarak oturan bir kişi için ev alımı uzun vadede kesinlikle karlı bir yatırım oluyor. Mortgage takistlerinizi, kira tutarınızın üzerine biraz daha ekleme yaparak ödeyebilirsiniz. Mortgage kullanmanın en büyük avantajı, aylık taksit miktarının sabit kalmasıdır. On yıllık kredi kullanan bir kişi, on yıl boyunca aynı taksitleri öder. Kira bedellerinin ne zaman değişeceğini bilemezsiniz. En iyi ihtimalle yılda bir kez TÜFE oranında bir zamanla karşılaşabilirsiniz.

Mortagage kredisi gözünüzü korkutmasın. Unutmayın ki bu sayede bir ev satın alarak yaptığınız harcamanın bir yatırıma dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Türkiye'de kredili satılık emlaklar sayfamızdan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(4)Daire(4)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi4Stüdyo01+112+123+134+105+106+0

Fiyat AralığıHepsi(4)200.000 TL - 300.000 TL(1)300.000 TL - 400.000 TL(1)400.000 TL - 600.000 TL(1)800.000 TL - 1.000.000 TL(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Antalya(4)Konyaaltı(2)Lara(2)

BAŞA
DÖN