Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Antalya Gayrimenkul İlanları | Antalya'da Satılık Gayrimenkul

Mavi Cennet Antalya'da Gayrimenkul Piyasası

Antalya Property, Türkiye emlak piyasasında ve uluslarası alanda lider firma olmayı hedeflemektedir. Antalya’da projeden satılık apartman dairelerinden, deniz manzaralı dairelere, doğa içinde satılık müstakil evlerden, site içinde konumlandırılmış lüks villalara kadar, her bütçeye ve zevke uygun portföyü web sitemizde bulabileceksiniz. Hayallerinizdeki eve sahip olmak için tek yapmanız gereken; bizimle iletişime geçmek!

Türkiye emlak sektörü günden güne hızlı bir değişim ve gelişim göstermektedir. Antalya bölgesi de mavi kumsalları ve turizm potansiyeli ile büyük bir ilgi merkezi haline gelmiştir. Antalya satılık gayrimenkul piyasası hem yabancı potansiyel alıcılar için hem de büyük şehirlerin kaosundan uzak, huzurlu bir hayat isteyenler için büyük bir fırsatlar sunmaktadır. Talep ve arz cephesinde artan yatırımlar ile Antalya, konut yatırımı açısından her zaman öne çıkmaktadır. Antalya’da her geçen gün yükselen ve yenilenen emlak sektörü, Türkiyenin ekonomisine büyük bir katkıda bulunmuş olup birçok turistin Antalya’da ev sahibi olmasını sağlamıştır.

Antalya’nın En Gözde Bölgeleri

Şehir hayatı ve doğayı birlikte yaşamak isteyenler, sakin, kaliteli ve sosyal aktivitesi yüksek bir yaşamı hedefleyenler için Antalya, birinci sırada talep görmektedir. Antalya’ya bölgesel olarak göz attığımızda, birçok bölgenin her zaman rövaşta olduğunu görebiliyoruz. İşte Antalya’nın en gözde bölgeleri;

1- Konyaaltı, Antalya’nın batısında, Kemer yolu istikametinde yer almaktadır. Konyaaltı plajlarının bulunduğu bölge, son yıllarda en çok tercih edilen yerleşim yerlerinden biridir. Konyaaltı bölgesi, sahile yakınlığı, ulaşım kolaylığı, sosyal aktivite alanları ile yatırımcıyı cezp ediyor. Bölgede site içinde, yüzme havuzlu, yeni yapılmış, uygun fiyatlı çok sayıda ev bulabilirsiniz.

2- Lara, Antalya’nın doğusunda bulunmaktadır. Kaliteli yapılaşma, prestijli siteler, havaalanına yakınlık gibi birçok farklı özellikleri ile Lara bölgesi her zaman ilgi görmektedir. Alıcılar ve yatırımcılar oteller bölgesi olarak bilinen Kundu’ya yakınlığından dolayı, Lara’yı tercih ediyorlar. Lara’da doğa içinde veya deniz manzaralı birçok ev ve villa bulabilirsiniz.

3- Şehrin kuzeyinde yer alan Kepez bölgesi ise konut projeleri açısından yeni yapılaşmada yoğunluk olan bölgelerdendir. Kepez, Antalya satılık daireleri, kentsel dönüşüm projeleri ve sosyal yaşam alanları ile her geçen gün değerlenmektedir. Kepez’de mülk sahibi olmak, gelecek için büyük kazançlar sağlayacaktır.

Antalya Gayrimenkul İlanları

Antalya satılık konut piyasası, farklı seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Ayrıca Belek, Manavgat ve Alanya gibi turizm beldeleri Antalya’nın en değerli bölgelerindendir. Bu bölgelerde lüks apartman daireleri ve müstakil villalar gibi çok sayıda yatırım amaçlı proje bulunmaktadır.

Neden Antalya?

Antalya, Mart ayından Aralık ayına kadar güneş almaktadır. Antalya yıl boyunca tatil için turizme açık bir şehirdir. Denize kıyısı olmayan şehirlerde yaşamak zordur. Antalya’da şehir merkezine en uzak yerden sadece 1 saatlik otobüs yolculuğu ile denize ulaşabiliyorsunuz. Hatta çoğu Antalyalı çantasında şortu, mayosu ve havlusu ile dolaşmaktadır. Hadi bi yüzüp gelelim lafını Türkiye’de her yerde duyamazsınız. Bir şeye daha dikkat çekmek gerekirse; Antalya mavi olduğu kadar yeşildir de. Mesela denize yakın evler kadar, müstakil bahçeli evler veya villalar da çok tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra şehir genel olarak falezlerin üstünde yer aldığı için birçok noktadan Akdeniz manzarasına sahiptir. Antalya’da 4 mevsim, yeşilin ve mavinin tadını çıkarabileceksiniz.

Bir diğer önemli husus ise; Antalya dünyanın birçok noktasına direkt uçuş imkanı sağlayan Uluslararası Antalya Havalimanı ile global bir kenttir. Ülkenin en kozmopolit şehirlerinden biri olan Antalya’nın sosyal hayatı da oldukça hareketlidir.

Satılık gayrimenkul Antalya’da her zaman kazanç sağlamaktadır. Antalya’da yatırım yapmak için genellikle mülk satın alınır çünkü alınan mülkün değeri her sene katlanarak artmaktadır. 3 tarafı yüksek dağlarla çevrili olan Antalya’da ev sahibi olmak ve yatırım yapmak birçok kişinin hayalidir. Körfezin doğu kıyısında, dağlar denize paralel olduğundan denizde büyük bir kumsal şerit vardır. Bu sahiller ile Antalya’daki satılık evler en güzel manzaralara şahitlik etmektedir. Antalya emlak sektörü ve turizm potansiyeli ile diğer turistik şehirlere kıyasla oldukça gelişmiş bir bölgedir. Antalya’da her türlü zevke uygun gayrimenkuller bulunmaktadır. Biz her bütçeye uygun ev ve daireyi bulmakta sizlere yardımcı oluyoruz. Eğer Antalya gayrimenkul ilanlarını merak ediyorsanız, Antalya Property internet sitesine bakabilirsiniz.


Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(11)Daire(4)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi11Stüdyo01+112+123+134+105+106+5

Fiyat AralığıHepsi(11)200.000 TL - 300.000 TL(1)300.000 TL - 400.000 TL(1)400.000 TL - 600.000 TL(1)800.000 TL - 1.000.000 TL(1)1.500.000 TL +(7)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Antalya(11)Konyaaltı(6)Lara(3)Merkez(2)

BAŞA
DÖN