Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Antalya Emlak İlanları | Antalya Satılık Emlak

Yeryüzündeki Mavi Cennet, Antalya

Kral Attalos, Antalya için “yeryüzünde cennet” ibaresini kullanmıştır. Şehir Antalya körfezinin kuzey-batı kıyısında yer almaktadır. Güzel iklimi, verimli toprakları, orman zenginliği, sahillerinin güzelliği ve tarihi yerleri ile Antalya en zengin şehirlerimizden biridir. Antalya ilinde Akdeniz iklimi görülmektedir. Kış ayları yağışlı geçse de, soğuk 10 derecenin altına inmez. Bu sebeple Antalya’da konut sahibi olmak, size en güzel ve en sıcak hayatı yaşatacaktır.

Siz değerli müşterilerimiz için Antalya Property web sitesinde her bölge için özel listeleme sayfaları oluşturulmuştur. Antalya'da herkesin bütçesine ve zevkine hitap edecek birbirinden çeşitli emlak bulunmaktadır. Antalya gayrimenkul ilanları arasından size en uygun emlağı bulmak için, web sitemizden yararlanabilir, Antalya’da emlak fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Böylece farklı seçenekleri birbiriyle karşılaştırma imkanı da bulabilirsiniz.

Listeleme sayfalarımızda, Antalya’da satılık ticari emlaklardan, arsalara, deniz manzaralı apartman dairelerinden, dağ manzaralı müstakil evlere kadar her türlü seçeneği bulabilirsiniz.

Antalya Emlak İlanları

Antalya'da Parlayan Turizm ve Emlak Sektörü

Antalya, Türkiye’nin güneybatısında, Akdeniz kıyısında yer alır. Antalya, uluslararası ziyaretçiler tarafından Türkiye’de en çok ziyaret edilen şehirlerden biridir. Antalya, deniz, güneş, tarih ve doğayla ahenk içindedir. Antalya satılık daireleri, arkeolojik ve doğal güzellikleriyle birçok emlak yatırımcısının tercihi olmuştur.

Antalya, dört mevsim turizm olanakları ve imkanları olan bir şehirdir. Bu ayrıcalıkları sayesinde Antalya, Türkiye’nin en büyük tatil merkezidir. En çok bilinen yerler hiç şüphesiz Konyaaltı ve Lara plajlarıdır. Antalya, tatilini veya hayatını denize yakın geçirmek isteyen yerli ve yabancı emlak alıcıları için vazgeçilmez bir yerdir. Antalya emlak ilanları arasından, Lara, Konyaaltı ve Kepez bölgelerindeki daireler, sosyal olanakları ve konut kaliteleri ile herkes için ideal ve doğru bir karar haline gelmiştir.

Antalya şehrinde dünya'da hızla yükselmekte olan ev turizmi de yaygındır. Günümüzde yurtdışından gelen turistler, oteller yerine evlerde tatil yapmayı tercih ediyorlar. Böylece hem daha uygun hem de şehir merkezine yakın bir tatil geçirme fırsatı yakalıyorlar. Yıl içinde otellerde veya pansiyonlarda kalmaktansa, Antalya’da konut sahibi olarak, tatilin tadını dilediğiniz kadar ve özgürce çıkarabilirsiniz.

Antalya Emlak Piyasasını Neler Bekliyor?

Turizmin başkenti Antalya'nın hem merkezi hem de ilçeleri, turizm ile birlikte emlak sektöründe de önemli gelişmeler yaşıyor. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı tatilciye ev sahipliği yapan Antalya, Avrupa ve dünya üzerinde kalıcı bir etki bırakmaktadır.

Antalya satılık emlak danışmanları, emlak sektörünün 2017 yılının, 2016 yılına göre daha aktif olacağına inanıyorlar. Eğer Antalya’da 2016, 2017 ve 2018 yıllarında emlak satın alarak, yatırım yaparsanız, kazanan siz olacaksınız. Antalya, Türkiye’deki en iyi yatırım yerlerinden biridir. Satılık emlak Antalya’da her kar sağlamaktadır. Aynı zamanda ucuz emlak Antalya’da yatırım için iyi bir başlangıçtır. Uygun fiyatlı satılık emlak Antalya’da, genellikle öğrenciler ve bekarlar tarafından tercih edilmektedir. Bu tür daireler, hem üniversite öğrencilerinin ilk tercihi olacak, hemde ileride şehir planlamasındaki yeni projeler sayesinde çok daha fazla değerlenecektir.

Yılda 12 milyon turisti ağırlayan Antalya'da tatilciler, ev turizminin de gelişimiyle evlerde kalmayı tercih ediyorlar. Bu durum Antalya’da konut sektörü kadar, inşaat sektörünü de etkiliyor ve her yıl yeni projeler hayata geçiriliyor. Antalya’da son zamanlarda yapılan konut projeleri, 5 yıldızlı otelleri arataymayacak kalite ve lükslükte inşa ediliyor.

Tüm bunlara baktığımızda, emlak sektörü ve Antalya emlak fiyatları sürekli hareketlilik gösteriyor. Çünkü yazın tatilcilerin boşalltığı konutları, kışın öğrenciler dolduruyor.

Antalya Property ile Sorunsuz Konut Sahibi Olabilirsiniz

Türkiye’de emlak alım ve satımı artık çok daha kolay bir hale geldi. Ama bu kolaylıklar sizi yanıltmasın. Her ne olursa olsun, dikkatli olmakta ve temkinli yaklaşmakta fayda var. Biz, Antalya Property olarak, Tapu ve resmi işlemlerde mevzuata uygun şekilde sizi yönlendirebilecek uzman bir gayrimenkul danışmanından yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Antalya Property, doğru ekspertiz ve filtreleme seçenekleri ile her türlü detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz geniş bir portföyü sizlere sunmaktadır. Konut satışlarında, amacımız sadece satış yapmak değil, hem alıcıyı doğru yatırıma yönlendirmek, hem de gayrimenkul sahibine doğru kazancı sağlamaktır. Antalya'da yatırım yapmak için illa ki konut sahibi olmak zorunda değilsiniz. Detaylı ve doğru bir bölge analizi ile arsa satın almak da, ileride size büyük kazanç sağlayacaktır.

Arsa satın alarak yatırım yapmak istiyorsanız, Antalya'da satılık arsa ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.


Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(1)12Ay(0)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(11)Daire(4)Villa(1)Arsa(0)Ticari(6)

OdaHepsi11Stüdyo01+112+123+134+105+106+5

Fiyat AralığıHepsi(11)200.000 TL - 300.000 TL(1)300.000 TL - 400.000 TL(1)400.000 TL - 600.000 TL(1)800.000 TL - 1.000.000 TL(1)1.500.000 TL +(7)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Antalya(11)Konyaaltı(6)Lara(3)Merkez(2)

BAŞA
DÖN