Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Alanya'da Satılık Villa İlanları | Alanya'da Villa Fiyatları

Antalya Property ile Alanya’da Villa Sahibi Olabilirsiniz

Bu sayfada Alanya emlak fiyatlarını ve seçenekleri listelenmiştir. Portföyümüzde yer alan Alanya satılık villa illanları tüm bütçelere uygundur. Mahmutlar, Kestel, Oba, Kargıcak, Tosmur, Avsallar, Konaklı ve Gazipaşa’da satılık villalar ve dairelerden oluşan geniş bir portföye sahibiz. Denize sıfır, deniz veya dağ manzaralı Alanya villaları arıyorsanız size uygun teklifler sunabiliriz. Müstakil villalar tüm dünyada en lüks emlak tipidir. Bu nedenle fiyatları da diğer emlak türlerine göre daha yüksektir. Uygun fiyatlı satılık villa Alanya’da her zaman denk gelmeyebilir. Alanya’da sizeve bütçenize uygun villayı bulmak için filtreleme seçeneklerimizi kullanabilir veya direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Villa Almak İsteyenlerin İlk Tercihi; Alanya Villaları

Alanya, emlak yatırımcılarından yüksek gelir sağlayan şehirlerden biridir. Alanyada villa sahibi olmak yerli ve yabancı herkes için çok popüler bir hal almıştır. Alanya’daki Avrupalıların sayısı her yıl gözle görülür bir şekilde artış göstermektedir. Özellikle geçtiğimiz 10 yılda yabancılar için cazip bir yatırım bölgesi olmuştur. Bazı kişiler sadece yaz dönemi için villa satın alırken bazıları ise tüm yıl boyunca ikamet etmek için villa sahibi olmaktadır. Alanya’da bir villa sahibi olduğunuz takdirde, günlük ve haftalık kiralama yoluyla yüksek bir gelir kaynağı elde edebilir yada yaz boyunca burada mükemmel bir tatil yapabilirsiniz.

Alanyada satılık villalar üstün donanıma sahiptir. Önceki yıllara göre Alanya’da villa satışlarında yaklaşık %20 artış görülmektedir. İnşaat sektörü uzun turist sezonuyla bütünleştiğinden dolayı Alanya’da güçlü bir emlak piyasası oluşmuştur. Alanya daire fiyatları, Antalya Havalimanı'na direkt uçuş imkanı, herkes için çok sayıda tesis seçimi, yeni marina, şehrin gelişen alt yapısı, yüksek kiralama potansiyeli, kolay satın alma ve ikamet süreci, güvenli yatırım ve büyüme potansiyeli gibi faktörler Alanya satılık gayrimenkul pazarını her zaman canlı tutmuştur.

Alanya’da villa sahibi olmak inanılmaz bir deneyim olacaktır. Özel havuzlu en iyi villalarda tatil tadında bir yaşam geçirmek istiyorsanız, web sitemiz üzerinden Alanya’da satılık villalarımızı inceleyebilirsiniz.

Alanya'da Satılık Villa İlanları

Satın Almak İçin Neden Alanya Villalarını Tercih Etmeliyim?

Alanya’da turizm ve yatırım sürekli gelişmektedir. Yaklaşık 12 yıldır Alanya’da yabancılara yönelik yeni gelişmeler oluşturulmaktadır. Alanya, tarihi ve doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı yatırımcıların her zaman ilk tercihi olmuştur. Dünyaca ünlü Kleopatra Plajı ve Alanya Kalesi bu örneklerden sadece ikisidir. Yabancıların Alanya’yı tercih etmesinin en önemli nedeni ılıman iklimidir. Alanya’da akdeniz iklimi mevcuttur. Bölge 320 gün güneşlidir. Ayrıca diğer Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında, Alanya ev fiyatları ve yaşam daha ucuzdur. Deniz, hava ve insanların misafirperverliliği de Alanya’nın tercih edilmesini sağlamaktadır. Villa satın alırken manzara ve denize yakınlık önemli kriterlerdir.

Villa sahibi olmak isteyenler Akdeniz Bölgesi’ni tercih ederler. Tercihler, bölgelere göre farklılık göstermektedir. Örneğin; Rusya ve Norveç gibi soğuk ülke vatandaşlarının en çok tercih ettikleri yerler Alanya ve Antalyadır. Yeni inşa edilen projelerle de Arapların bölgeye olan ilgisinin yatırıma dönüşüyor. Özellikle, Alanya satılık villaları yatırımcılar arasında büyük değer görmektedir.

Lüks Villa Projeleri Alanya’nın Doğusunda Yer Alıyor

Satılık lüks Alanya konutları genellikle şehrin doğusunda yer alır. Bu bölgede deniz manzaralı ve özel havuzlu villa projeleri bulunmaktadır. Lüks ve müstakil villalar Alanya’nın eşsiz doğası ile çevrelenmiştir. Eğer Alanya’da satılık müstakil villa arıyorsanız doğru adres Alanya’nın doğu tarafıdır.

Alanya’nın doğusunda yabancılar için yeni projeler de yer almaktadır. Bu bölgenin, güçlü ulaşım bağlantıları ve denize yakınlığıyla var olan potansiyelinin, Gazipaşa Havalimanı’nın aktif bir şekilde faaliyete geçmesi ile beraber artacağı öngörülüyor. Bölgede yer alan ve inşaları devam eden projelerin tamamlanması ve altyapıda gerçekleştirilecek düzenlemeler ile konut ve arsa yatırımlarının sahiplerini kazançlı çıkaracağı öngörülüyor.

Alanya villa fiyatı ve satış süreci ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(0)Daire(1)Villa(0)Arsa(0)Ticari(0)

OdaHepsi0Stüdyo01+102+103+104+105+106+0

Fiyat AralığıHepsi(0)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Alanya(0)

BAŞA
DÖN