Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Alanya'da Satılık Konut İlanları | Alanya'da Satılık Konutlar

Antalya Property ile Alanya’da Konut Sahibi Olmanın Avantajları

Alanya Satılık Konut İlanları

Alanyada villa veya ev sahibi olmaya ne dersiniz? Neredeyse yılın her günü güneşli ve huzur dolu Akdeniz sahillerinde sizin de bir eviniz veya bahçeli bir villanız neden olmasın ? Ev sahibi olmak, bir yazlık almak veya keyifli bir yaşam sürmek herkesin hakkı. Alanyada satılık evlere sahip olmak her ne kadar zor ve masraflı görünse de, A’dan Z’ye bütçenize ve zevkinize uygun çeşitli seçenekler sunan Antalya Property, Alanya’da ev sahibi olmanın avantajı ve hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Mevcut yapılar haricinde sadece yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz için de çeşitli projelerimiz mevcut. Henüz inşaat halinde olan projelerden, anahtar teslimine kadar, müşterilerimize en iyi hizmeti sunup, Alanyada satılık konut almayı düşünen yatırımcıların ilk tercih ettiği marka olmayı hedefliyoruz.

Alanya’da ev sahibi olup hayatınızın en doğru kararını vermek istiyorsanız, Antalya Property ile iletişime geçin. Antalya Property sizlere, satış sürecinde profesyonel yardım ve destek sağlıyor. Amacımız sizinle manevi anlamda bir ortaklık kurmak.

Alanya’da Yükselen Sektör

Günümüzde yabancılara yönelik mülk satışlarında patlama yaşanıyor. Konut satışları geçen yıl yüzde 10,6 artışla 1 milyon 289 bin 320’ye ulaşarak Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırmıştır. Uzmanlar siyasi problemler, Türkiye’nin sınırlarında gelişen sıkıntılar, ekonomik göstergelerdeki olumsuzluklara rağmen geçen yıl yüzde 10,6 artan konut satışlarının, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında daha çok yükseleceğini belirtiyor. Yabancıların Türkiye’de gayrimenkule yaptığı yatırımlar, son 3 yılda 2 milyar 621 milyon dolardan 5 milyar doların üzerine çıkmıştır. Türkiye'de gayrimenkul piyasası Avrupanın en hızlı büyüyen piyasalarından biridir. Avrupanın çeşitli ülkelerinden; Almanya, İngiltere, Norveç, Finlandiya, Hollanda, Belçika ve diğer BDT ülkelerinden Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan gibi ülkelerden binlerce insan Türkiye'de gayrimenkul yatırımı yapmaktadırlar. Yine son yıllarda İran, Irak, Suriye, Suudi Arabistan, Dubai gibi ülkerin bulunduğu orta doğudan da Türkiye olan ilgi artmıştır. Bunun nedeni ekonomik büyümenin yanısıra genel olarak düşük gayrimenkul fiyatları, düşük faiz oranları, kredi kolaylıkları, yüksek getiri olmasıdır.

Alanya satılık daire seçenekleri, yüksek hizmet düzeyi, mavi bayraklı plajları, Akdeniz iklimi ve temiz havası gibi avantajları ile gayrimenkul yatırımı yapma konusunda çok elverişli bir bölgedir. Dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Yatırım fırsatları açısından da Alanya emlak ilanları ve uygun fiyatları ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Sizde sıcak bir iklim, mükemmel bir doğa ve samimi insanların içinde yaşamayı hayal ediyorsanız, Alanya konutları tam size göre..

Hızla büyümekte olan Alanya, her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmektedir. Her milleten binlerce insan ikinci konut ya da sürekli yaşam için Alanya’yı tercih etmektedir. İnsanların dinlenme ihtiyaçları kentleşme ile birlikte artarken, Türkiye’nin ekonomik gelişmi, kişi başına düşen milli gelirdeki artış ve tatil ihtiyacıyla Alanyada satılık konutların modası hiç bitmiyor.

Alanya'da Konut Sahibi Olarak Büyük Kâr Elde Edebilirsiniz

Son yıllarda, emlak sektörü diğer yatırım araçlarıyla karşılaştırıldığında yüksek kazanç sağlamaktadır. Özellikle geçtiğimiz 10 yılda, Türkiye, yabancılar ve yatırımcılar için cazip bir yatırım alanı haline gelmiştir. Konut yatırımı yapmak, uzun vadede düzgün planlama gerektiren bir eylemdir. Önerimiz; ev alarak yüksek kar elde etmek istiyorsanız, yatırımı proje ya da inşaat aşamasında yapmalısınız. Deneyimlerimize göre; projeden satılık konut Alanya’da yatırım için en doğru ve kazançlı seçim olmuştur.

Alanya satılık konutları ile yatırım için mükemmel bir şeçim olacaktır. Alanya’da satılık apartman daireleri, lüks villalar ve müstakil evler kadar değer görmektedir. Alanya’da doğru bölgede mülk satın aldıktan sonra evinizin değeri kısa zamanda katlanacaktır. Fakat satın alma evresinde iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Bunun için de güvenilir ve tecrübeli bir danışmandan yardım almalısınız.

Genel olarak dikkat etmeniz gerekenler ise;

- Satın alacağınız mülkün tapu kaydının araştırılıp, kentsel dönüşüme dahil olup olmadığına bakılması,
- Fiyat araştırması,
- Zaman içerisinde değer kaybı yaşama riskinin kontrol edilmesi,
- Kat irtifakı ve planlama izninin araştırılması,
- Deprem yönetmeliğine uygunluğu,
- Konutun güneş görüyor olması ve ısınma şekli,
- Toplu ulaşım imkanları ve diğer olanaklara yakınlığı gibi etkenlerdir.

Bu liste daha da uzayarak devam etmektedir. Alanya satılık konut arayışında olan müşterilerimiz için Alanya şehir merkezi, Mahmutlar, Tosmur, Kestel, Kargıcak, Oba, Bektaşlar, Avsallar, İncekum, Konaklı, Tepe, Cikcilli gibi bölgelerde birçok seçenek sunuyoruz.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(0)Daire(1)Villa(0)Arsa(0)Ticari(0)

OdaHepsi0Stüdyo01+102+103+104+105+106+0

Fiyat AralığıHepsi(0)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Alanya(0)

BAŞA
DÖN