Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Alanya Satılık Daire İlanları | Alanya'da Satılık Daireler

Alanya’da En Güzel Daire Seçenekleri İçin Antalya Property'e Göz Atın

Alanya, sahip olduğu potansiyeller ile Akdeniz Bölgesi’nin önde gelen yerleşim ve yatırım alanlarından biridir. Bu potansiyeller sayesinde Alanya'da emlak piyasası her geçen gün büyüme göstermiştir.

Alanya’da satın almak istediğiniz her tip daireye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eğer bütçenize uygun daire arıyorsanız, sayfamız üzerinden ucuz daire Alanya seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Web sitemiz üzerindeki Alanya daire fiyatlarının uygun olması sizi endişelendirmesin. Biz her zaman ucuz fakat kaliteli daireleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Şirketimiz kaliteli ve bu alanda uzmanlaşmış inşaat firmaları ile çalışmaktadır. Profesyonel çalışma kadromuz ve %100 müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız, gayrimenkul sektöründe kazançlı çıkacağınız bir yol izlemektedir. Antalya Property olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve müşterilerimize en uygun alternatifleri sunmak için çabalıyoruz. Alanya’da tercih edebileceğiniz çok sayıda daire seçenekleri vardır. Alanya’da satılık daire fiyatları da bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Profesyonel ekibimiz ile kendinize ve bütçenize uygun en kaliteli daire seçeneklerine rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Alanya'da Satılık Daireler Büyük Talep Görüyor

Alanya, Güney sahilleri içindeki en uzun plaj şeridini ve mavi bayraklı sahilleri barındırmaktadır. Alanya bölgesi, uzun yaz mevsimi, yüksek deniz suyu sıcaklığı, uzun güneşlenme süresi ve birçok Avrupa ülkesine göre daha ekonomik ve kaliteli yaşam standartlarına sahiptir. Bu nedenle Alanya, turizm sektöründe hem yerli hem yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Günümüzde, Türk vatandaşları, yabancılar ve emekliler tatil tadında ve huzurlu bir yaşam için Alanya’da satılık daireleri ve Alanya villalarını tercih ediyor. Alanya’da satılık daire alırken, deniz ve dağ manzaralı daireler ilk tercihler arasında yer alıyor. Deniz manzaralı Alanya satılık daireleri müşterilere cazip bir etki yaratmayı başarıyor. Özellikle son yıllarda hayata geçirilen yüksek katlı Alanya satılık apartman daireleri ve projeden satılık daireler Alanya ve Akdeniz manzarası ile büyük talep görüyor. Dağ manzaralı daireler ise şehrin gürültüsünden uzakta, huzurlu bir yaşam isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Dağ manzaralı bu daireler merkezden uzak olmasına rağmen birçok sosyal olanaklara yakın konumda yer alıyor.

Yeni Konut Projeleri Alanya'nın Doğusunda Yükseliyor

Yabancı ülke vatandaşlarına yönelik konut satımlarının ve gerçekleşecek yeni projelerin özellikle Alanya’nın doğusunda yer alacağı düşünülmektedir. Bu bölgenin, güçlü ulaşım bağlantıları ve denize yakınlığı gibi yüksek potansiyeli vardır. Gazipaşa Havalimanı’nın aktif bir şekilde faaliyete geçmesi ile bölgenin önemi daha da artacaktır. Bölgeye gelen yabancı ülke vatandaşlarının Antalya Havalimanından Alanya’ya ulaşım süresi 2 saat iken, Gazipaşa Havalimanı ile Alanya’ya ulaşım süresi yarım saate inmektedir.

Alanya’nın doğusunda yer alan Mahmutlar Beldesi, yabancı ülke vatandaşlarına gayrimenkul satışında liderliğini korumaktadır. Kargıcak ve Tosmur beldelerinin de ilerleyen dönemlerde emlak sektöründe ön plana çıkması bekleniyor. Alanya, Oba, Mahmutlar ve Kargıcak’ta yer alan ve inşaaları devam eden projelerin tamamlanması ve bölge altyapısında gerçekleştirilecek düzenlemeler, bu bölgelerdeki yatırım sahiplerini kazançlı çıkaracaktır.

Biz, Alanya'da kaliteli ve güvenilir inşaat firmaları ile çalışıyoruz. Çalıştığımız firmalar, müşterilerine 2 yıla varan taksit imkanları sunmaktadır. Alanya'da kredili satılık emlaklar için web sitemizi inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Apartments for Sale in Alanya

Peki, Neden Alanya?

Alanya, emlak sektöründe Türkiye’nin en dinamik piyasalarından biridir. Yabancıların Alanya’yı tercih etmesinin en büyük sebebi doğal güzellikleri ve Alanya’nın çok uluslu yapıda olmasıdır. Yerleşik yabancılara yönelik birçok oluşumun olduğu Alanya’da kiliseler, dernekler, iş yerleri ve Alanya Belediyesi bünyesinde kurulan Yabancılar Meclisi bulunuyor. Alanya, özellikle sahip olduğu tarihi mirasları, doğal güzellikleri ve iklimsel özellikleri ile yatırımların merkezine turizmi yerleştirmeyi de başarıyor.

Alanya’da bugüne kadar 79 ülkeden yaklaşık 38 bin yabancıya gayrimenkul satışı yapılmıştır. Günümüzde Alanya’da 45 bin yabancı yerleşik hayat sürdürmektedir. Alanya, yabancıların yerleşik hayat için tercih ettikleri yerlerin başında gelmektedir. Alanya’yı tercih eden yabancıların ilk sırasında Ruslar bulunuyor. Rusları, Almanlar ve Norveçliler takip ediyor. Alanya’da satılık evler ve diğer gayrimenkul seçenekleri bütün dünya ülkeleri tarafından tercih edilmektedir.

Alanya’da yabancılar genellikle 2 yatak odalı daireleri tercih ediyor. Bu nedenle projelerde 2 yatak odalı daireler yoğun olarak kullanılıyor. 3 ve 4 yatak odalı satılık daireler Alanya bölgesinde Arap alıcılar tarafından talep görüyor. 1 yatak odalı Alanya satılık daire seçenekleri ise daha çok Ruslar tarafından tercih ediliyor.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(1)Daire(1)Villa(0)Arsa(0)Ticari(0)

OdaHepsi1Stüdyo01+112+103+104+115+106+0

Fiyat AralığıHepsi(1)200.000 TL - 300.000 TL(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Alanya(1)Mahmutlar(1)

BAŞA
DÖN