Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Alanya'da Satılık Apartman Dairesi | Alanya'da Apartman Daireleri

Antalya Property ile Hayallerinizdeki Lüks Daireye Sahip Olabilirsiniz

Yıllarca çalıştınız, bir miktar biriktirdiniz ve Alanyada satılık apartman dairesi almak için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Ama maddi kaynaklarınız bu girişim için yeterli değil. Deprem ihtimalini, dairenizin dayanıklılığını ve güvenilirliliğini düşünüyorsunuz. Tabi ki zarar etmek istemiyorsunuz. Sonunda isteğinize ve bütçenize uygun bir daire buluyorsunuz. Satın almak istediğiniz dairenin ödeyeceğiniz fiyata değip değmeyeceğini merak ediyorsunuz. Bu konuda uzman değilseniz, bu soruya cevap vermek zor olacaktır. Çünkü bu iş ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey, bizimle iletişime geçmek.

Antalya Property sektörün tecrübeli isimlerini ve her bütçeye uygun Alanya gayrimenkul ilanlarını sizler için bir araya getirmiştir. Ekspertiz uzmanlarımız ve teknik altyapımız ile emlak sektöründe fark yaratmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.

Avrupalıların Yatırım Aracı: Alanya’da Satılık Daireler

Alanya, Antalya’nın sahile sıfır tasarlanmış lüks daireleri ve muhteşem kale manzarasına sahip bir ilçesidir. Türkiye İstatistik Kurumu Verileri’ne göre Antalya ve Alanya yabancılara emlak satışında ilk sırada yer almaktadır. Son dönemde dünya ekonomi piyasalarında yaşanan olumsuz gelişmeler nedeniyle yatırımcılar Akdeniz sahillerine yöneldi. Antalya, denizi, güneşi ve mavi bayraklı sahilleriyle her zaman yabancıların ilgisini çekmiştir. Bu nedenle yabancılar mülk satın alırken, tercihlerini Alanyada satılık dairelerden yana kullanıyor.

Alanya'da Satılık Apartman Daireleri

Alanya satılık evleri ile Avrupalılar için en gözde yerleşim ve yatırım merkezlerinden biridir. Ayrıca, doğası, havası ve insanları, Alanya’nın tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Alanya halkı, Avrupalılara karşı gayet saygılı ve misafirperver davranışlar sergiler. Yabancılar da burada kendilerini, ülkelerinde gibi hissederler. Son zamanlarda düzenlenen ve iyileştirilen yasalar ile tapu işlemlerinde %60 oranında artış olmuştur. Resmi kayıtlara göre 72 ülkeden 12.393 yabancı Alanya’da yaşamaktadır.

Alanyada satılık apartman dairelerine ve müstakil Alanya villalarına olan ilgi günden güne artmaktadır. Alanya Emlak Komisyoncuları Derneği Başkanına göre; Alanya'dan mülk satın alan yabancı oranı, Türkiye'de mülk satın alan yabancıların yaklaşık 4'te 1'ini oluşturuyor.

Alanya’da satılık konut talebi ve inşaatı hiçbir zaman bitmiyor. Sürekli yeni projeler inşa ediliyor. Satıldığı zaman yerine yenisi geliyor. Özellikle projeden satılık apartman dairesi Alanya ve çevresinde yoğun talep görüyor. İlçede altyapısı ve çevre düzenlemesi ile tam anlamda bitmiş 20 binden fazla konut bulunuyor. İlçenin doğusunda doğa içinde, deniz ve dağ manzaralı projelerin yaygın olduğu görülürken, merkezde çok katlı ve prestijli Alanya satılık apartman daireleri yoğunluk göstermektedir.

Alanya’da Yükselen Daire Fiyatları Göz Korkutuyor

Günümüzde gayrimenkul sahibi olmak, sosyal güvenlik olarak görüldüğü için Alanya’da daire satışları bu senede yükselişini sürdürüyor.

Uluslararası Gazipaşa Havaalanı’nı ile birlikte emlak değerlerinde büyük oranda artış görülmüştür. İnşaat sektöründeki yatırımların hızla artış gösterdiği Gazipaşa’da, çok sayıda yeni bina inşa edilmiştir. Bireysel ve firmalar tarafından bölgedeki birçok konut ve arsaya olan talep de artmıştır. Artan talep ve konut satışları ile emlak fiyatları da ikiye katlanmıştır.

Şu anda Alanya’da daire satın almak yapılacak en güvenli yatırımdır. Doğru yerde ve doğru zamanda yapılan bir yatırım size daha çok kazandıracaktır. Kısa zamanda daire sahibi olmak için Alanya’da taksitle satılık dairelerimize göz atabilirsiniz.

Alanya’da Satılık Daire Fiyatını Etkileyen Faktörler

- Deprem yasasına uygunluk
- Tapu mülkiyet hakkı
- Tamamlanmış veya banka garantili projeler
- Lokasyon ve ulaşım alanlarına olan uzaklık
- Sosyal alanlar ve bu alanların kullanım şartları
- Konut sayısı
- Kira getirisi

Hem tatil hem de sürekli yaşam için en ideal daireyi mi arıyorsunuz? Alanya satılık apartman dairesi ilanları için web sitemizi ziyaret edebilir ya da direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(1)Daire(1)Villa(0)Arsa(0)Ticari(0)

OdaHepsi1Stüdyo01+112+103+104+115+106+0

Fiyat AralığıHepsi(1)200.000 TL - 300.000 TL(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Alanya(1)Mahmutlar(1)

BAŞA
DÖN