Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Alanya Gayrimenkul İlanları | Alanya'da Satılık Gayrimenkul

Alanya’da Gayrimenkul Sahibi mi Olmak İstiyorsunuz?

Antalya Property, Alanya ve çevresinde bulunan çok sayıda emlak seçeneklerini değerlendirmenize yardımcı oluyor. Kestel, Demirtaş, Avsallar, Konaklı, Oba, Tosmur, Cikcilli, Mahmutlar, Kargıcak, Gaziosmanpaşa ve Tosmur gibi rağbet gören bölgelerdeki güncel portföyleri, Alanya emlak ilanları sayfamızda bulabilirsiniz. Ev sahibi olmak istiyorsanız, emlak sektöründe yatırım yapmayı düşünüyorsanız veya elinizdeki gayrimenkulü değerlendirmek istiyorsanız, doğru kararı verebilmek için Alanya satılık gayrimenkul piyasası ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz.

Alanya Gayrimenkul ve Turizm Sektörü Her Zaman Zirvede!

Alanya Gayrimenkul İlanları

Alanya, sahil boyunca mükemmel bir şekilde tasarlanmış lüks daireleri ile yerli/yabancı herkesin oldukça yoğun rağbet ettiği yerleşim yerlerinin başında geliyor. Uzun ve sıcak yaz mevsimine, geniş kumsallara ve temiz sulara sahip olan Alanya satılık daireleri ile tatilin ve yatırımın vazgeçilmez adreslerinden biridir. Alanya’da Alanya Kalesi, Tersahane, Damlataş Mağarası, Dim Çayı, Dim Mağarası gibi dünyaca tanınmış tarihi ve doğal güzellikler bulunmaktadır.

Alanya dünyaca ünlü plajları ve tarihi eserleri ile her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. Ayrıca, Alanya diğer Avrupa ülkelerine göre daha ekonomik ve kaliteli yaşam standartlarına sahip olması sebebiyle turizm sektöründe sadece yerli değil yabancı yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Yaz mevsiminin yaklaşık 8 ay boyunca sürdüğü Alanya, başta Alman ve Rus turistler olmak üzere her milletten vatandaşın akın ettiği bir turizm ilçesidir. Turizm, tarım ve emlak bölgenin başlıca sektörlerinden olduğu için Alanya’da yaşayan halkın büyük çoğunluğu yabancı dil bilmektedir. Alanya'da emlak sahibi olan ya da oturma izni bulunan yabancılar, ilçeyi tercih etme sebeplerini iklim, deniz, Türk insanının sıcakkanlılığı, yaşam kolaylığı, doğal güzellikler ve fiyatların uygun olması olarak sıralıyor.

Alanya'da Gayrimenkul Yatırımları Yüksek Prim Sağlıyor

Alanya, Türkiye’nin en dinamik emlak piyasalarından birine sahiptir. Türkiye'deki toplam yabancı emlak alımının dörtte birini karşılayan Alanya’da ve bu oran her yıl artmaya devam ediyor. Sürekli gelişen gayrimenkul piyasası, Alanya’da satılık konutlara çok büyük bir etki sağlamış olup, inşa edilen gayrimenkullerin çoğunluğunda büyük bir kalite artışı gözlemlenmiştir. Büyük gayrimenkul projeleriyle çeşitliliğin arttığı sektör, Alanya’da ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara yeni fırsatlar sundu. Yeni emlak projeleri de satışlara olumlu yansırken, 2016 yılının ilk 5 ayında Türkiye genelinde satılan konut sayısı 524 bin 612'ye yükseldi. Uzmanlara göre, 2017 ve 2018 yıllarında bu oranların ikiye katlanması bekleniyor.

Alanya evlerinin Avrupa standartlarının üzerinde üretildiği aşikâr ve Türkiye'nin diğer kentlerine kıyasla daha yüksek kalitede projeler yapılıyor. Alanya’da yeni inşa edilen projeler aklınıza gelebilecek her türlü sosyal imkâna sahiptir. Yabancı ülke vatandaşlarına yönelik konut satışları ve gerçekleşen yeni projeler, özellikle Alanya’nın doğusunda yer alıyor. Bölgenin var olan potansiyeli, güçlü ulaşım bağlantıları ve denize yakınlığı ile birlikte, Gazipaşa Havalimanı’nın aktif bir şekilde faaliyete geçmesi ile daha da artmıştır. Gazipaşa Havaalanı'nın hizmete girmesi, bölgedeki gayrimenkullerin değerini arttırırken, aynı zamanda yatırımcıların hedefi haline geldi. Bölgedeki birçok konut ve arsaya olan talep fiyatları ikiye katladı. Fiyatlarla birlikte, konut satışları da yükselirken, ilçenin birçok noktasında inşaat yatırımları da hız kazandı. Yatırımların hızla arttığı Gazipaşa'da, bu yıl çok sayıda yeni bina yükseldi. Projeden satılık apartman dairesi Alanya’nın, Gazipaşa bölgesinde alıcılarına hem kârlı bir yatırım, hem de yaşanacak güzel bir hayat sunuyor.

Gayrimenkul uzmanlarına göre, Alanya gayrimenkul ilanları arasında Mahmutlar’ın, mülk satışında liderliğini koruması, Kargıcak ve uzun vadede Tosmur beldelerinin de ilerleyen dönemlerde ön plana çıkması bekleniyor. Alanya, Oba, Mahmutlar ve Kargıcak’ta yer alan ve inşaları devam eden projelerin tamamlanması ve altyapıdaki düzenlemeler ile bu bölgelerdeki konut ve arsa yatırımlarının sahiplerini kazançlı çıkaracağı öngörülüyor.

Görüldüğü gibi satılık gayrimenkul Alanya’da alıcılar ve yatırımcılar için oldukça kârlı fırsatlar sunuyor. Alanya bölgesinde yapacağınız yatırımlar kesinlikle sizi pişman etmeyecektir. Fakat doğru bölgeye yatırım yapmamanız doğrultusunda büyük kayıplar yaşayabilir ve pişman olabilirsiniz.

Alanya’da uygun fiyata mülk sahibi olmak veya yüksek kazanç sağlayacak yatırım yapmak istiyorsanız, bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Antalya Property, uzman ekibi ile siz müşterilerimizin taleplerini karşılamak üzere çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(1)Daire(1)Villa(0)Arsa(0)Ticari(0)

OdaHepsi1Stüdyo01+112+103+104+115+106+0

Fiyat AralığıHepsi(1)200.000 TL - 300.000 TL(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Alanya(1)Mahmutlar(1)

BAŞA
DÖN