Ana SayfaBizi arayın +90 242 259 01 01

Favorilerim ( 0 )

Alanya Emlak İlanları | Alanya Satılık Emlak

Antalya Property ile Alanya Emlak Sektörünü Yakından Takip Edebilirsiniz

Web sitemizin amacı size Türkiye ve Alanya satılık emlak piyasası hakkında sizlere bilgi vermektir. Hayalinizdeki konutu almak için yardıma mı ihtiyacınız var? Sadece bize ne istediğinizi bildirin. Bütün kaynaklarımızı size sunmaya hazırız. İlanlarımızda fotoğraf, fiyat ve diğer detayların tümü yer almaktadır. Yada Alanya’da bir mülkünüz var ve bunu mu satmak istiyorsunuz? İlk olarak beklentilerinizi öğreniyoruz. Sonra, satışın her aşamasında size rehberlik sunuyoruz.

Alanya’da konut sahibi olmak istiyorsanız, Alanya emlak ilanları sayfamızdan tercihlerinize göre seçim yapabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanya emlak fiyatları, Antalya’ya kıyasla daha uygundur. Alanyada satılık dairelere göz atmak isteyen müşterilerimize, şehir merkezi, Mahmutlar, Tosmur, Kestel, Kargıcak, Oba, Bektaşlar, Avsallar, İncekum, Konaklı, Tepe ve Cikcilli bölgelerini öneriyoruz.

Alanya, Yerli Yabancı Herkes Tarafından Büyük İlgi Görüyor

Alanya Akdeniz’in kıyılarında yer alan, küçük bir yarım adadır. Alanya, Akdeniz’in güneyinde, Toros Dağları’nın ise kuzeyinde yer almaktadır. Aynı zamanda bölgede birçok tarihi yer bulunmaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleriyle gelişen bir bölge olan Alanya’da satılık dükkanlara ve konutlara olan talep günden güne büyümektedir.

Alanya, 45.000’i yabancı olmak üzere, 264.024 nüfusa sahiptir. Özellikle yaz aylarında bu rakam daha da çok artmaktadır. Genç nüfusun yoğun ilgi gösterdiği Alanya’da tatil yapan yabancıların çoğu, burada mülk satın almadan memleketlerine dönmüyor.

Alanya Emlak İlanları

Ülkedeki emlak satışlarının neredeyse üçte biri Alanya’daki yabancı yatırımcılar tarafından yapılmaktadır. Alanya, yabancılara güzel plajlar ve renkli bir yaşam sunar. Alanya’daki emlak pazarı, özellikle Alanya’nın Akdeniz iklimi, sosyal ve eğlence hayatının kalitesiyle gelişmiştir. Burada yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlıdır. Deniz suyu sıcaklığı yüksek, güneşlenme süresi uzundur. Bu nedenle, Alanya emlak sektörü kışın bile yabancı alıcılar ve tatilciler tarafından ilgi görür. Alanya, kilometrelerce uzunluktaki kumlu plajları ve muhteşem güneşiyle size eşsiz bir hayat sunar. Uluslararası mavi bayrakla da tescillenmiş birçok plajı vardır. Alanya’ya karayolu, havayolu veya deniz yoluyla gitmek mümkündür. Alanya, Antalya Havaalanı’ndan 125 km uzaklıktadır. Şehir merkezinden turistik yerlere minibüs seferleri vardır. Ulaşım taksiler ve halk otobüsleri tarafından sağlanır. Ayrıca, Alanya limanından Manavgat ve mağaralara her gün turlar düzenlenmektedir.

Eğer siz de Alanya’da gayrimenkul sahibi olmak veya Alanya’dan arsa satın alarak, kendi müstakil evinizi inşa etmek istyorsanız, listeleme sayfalarımızı kullanarak, Alanya satılık arsa ilanlarına bakabilirsiniz.

Alanya Emlak Sektöründe Son Durum

Yabancıların Türkiye'de mülk edinmesini kolaylaştıracak yasalardan sonra Türkiye, uluslararası emlak sektöründe büyük bir sıçrama yaşarken, en büyük ilgiyi Alanya emlak sektörü görmüştür. Alanya gelişen bir turizm bölgesi olduğu için son zamanlarda müstakil evlerden, lüks apartman sitelerine geçiş başladı. Bu da piyasayı iyice hareketlendirdi.

Alanya emlak fiyatları, doğal güzellikleri, tarihi ve ekonomik zenginlikleri ile yabancıların buradan mülk sahibi olmasını sağlamıştır. Satılık emlak Alanya’da özellikle yabancılar tarafından tercih edilmektedir. Bugün, Alanya’da emlak alanların sayısı 80 ırk ve 36.817’ye ulaşmıştır. Alanya Tapu Müdürlüğü’nün verilerine göre, son 3 ay içerisinde 1.306 yabancının Alanya’da mülk sahibi olmuştur. Bu yabancıların 287’si Rus, 159’u İsveç ve 119’u Irak vatandaşıdır. Son dönemde Avrupalıların yanı sıra Irak, Kazakistan, Türkmenistan ve benzeri Ortadoğu ve Asya ülkelerinden vatandaşlar da Alanya’da konut sahibi olmuşlardır.

Uygun fiyatlı satılık emlak Alanya’da bulamam diye düşünüyorsanız, Endişelenmeyin! Sizler bizim için değerlisiniz. Size daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Alanya gayrimenkul ilanları ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Taksitle Satılan EmlaklarHepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(1)Daire(1)Villa(0)Arsa(0)Ticari(0)

OdaHepsi1Stüdyo01+112+103+104+115+106+0

Fiyat AralığıHepsi(1)200.000 TL - 300.000 TL(1)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ Alanya(1)Mahmutlar(1)

BAŞA
DÖN